Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

«Семья» Бюро подорожей

Подорожі для всієї родини!

Дегустаційний-термальний тур «Феєрія новорічного Закарпаття»


30.12.2016 / 02.01.2017


Тривалість туру: 3 дня / 2 ночі
Маршрут: Львів - Верхня Грабівниця - Чинадієво - Мукачево - Берегово - с. Квасово - Тисобикень - Пийтерфолво - Ботар - Берегівське вулканічне низкогорья - Велятин - Данилово - Хуст - Іза - Львів
 
 
ПРОГРАМА ТУРУ:
 
1 день
 
Відправлення з Одеси на поїзді №026 Одеса-Львів о 18:26.
 
 
 
2 день
 
Прибуття до Львова о 6:15. Зустріч з групою о 8:00. Відправлення в село Верхня Грабівниця. У цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер. Це найкраще збережений і цікавий об'єкт суперпотужної коли оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському полуторакилометровом тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.
 
Переїзд в Чинадієво. Серед старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), З цікавим інтер'єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, тому його ще називають «Замок любові». Спас спорудження художник Йосип Бартош, який взяв її концесію. Огляд замку.
 
Переїзд в Мукачево. Обід.
 
Відвідування термальних басейнів в Берегово. Столиця угорської України - "Берегсас" славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. І лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.
 
 
 
Поселення в садибі зеленого туризму в селі Квасово. Вечеря. НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування складається з трьох частин.
 
 
1. Святкова вечеря з закарпатськими господарями.
 
Меню:
 
Холодні закуски, рулети, відбивні, котлети;
 
салат картопляний (схожий на олів'є), вінегрет, мариновані огірки, перець і т.д.;
 
бульйон угорський (з чігою - домашнім вермішель)
 
Дісней-перкельт (свинина тушкована з червоним перцем) з двома домашніми традиційними гарнірами нокедлі і торгоня)
 
солодощі;
 
вино, палинка, мінеральна вода.
 
2. Музично-розважальне дійство:
Починається в 22: 30-23: 00 в Народному Домі, в якому накритий шведський стіл із солодощами, палинкою, вином, мінеральною водою. О 24:00 - зустріч українського Нового року. 01:00 - зустріч закарпатського Нового року.
Розважають гостей циганський ансамбль "Роми з Тісауйлок" і естрадний ансамбль "Закарпатські гудаки" з новорічною програмою, народними піснями, танцями, розвагами. Всі бажаючі навчаться танцювати чардаш.
 
 
3. Щасливий сніданок:
У Новому році для Вас Перший сніданок буде складатися зі спеціальних щасливих страв, які готуються тільки на Новий рік і ті, хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м'ясом, підбівана зі сметаною і червоним перцем), гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат).
 
 
 
3 день
 
Пізній сніданок. Переїзд в Тисобикень. Село, омивається норовливої ​​Тисою, запрошує гостей в Затисянський краєзнавчий музей, що складається з палацу графів Фогораші (1890.), Будинки бідняка (1918р.), Сільській школи (1920р.) І будинку заможного селянина (1882.) З чудовими дерев'яними різьбленими меблями. Збереглися також сімейна графська каплиця (XIX ст.) І залишки парку з платанами і липами.
 
 
Огляд картинної галереї в Пийтерфолво. Неабияке село, було відомо на весь колишній СРСР завдяки колгоспу-мільйонера "Прикордонник", який очолював легендарний Андор Біров. Від колишньої величі залишилася картинна галерея, в якій є 200 робіт видатних закарпатських художників. Галерея розташована в красивому палаці міністра сільського господарства Австро-Угорщини Ендре Дьєрдя (1896.).
Переїзд в село Ботар. Це місце користується популярністю в кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційний зал, в якому можна насолодитися різними сортами леквару (повидла), ковбасами з свині Монголиця і екологічними соками. На щастя можна зробити фото на тлі біля пам'ятника свині і банки з варенням.
Дегустація вин в Берегівському вулканічному нізкогорій. Околиці Берегового давно на весь світ славляться своїми винами, які мають прекрасний аромат і багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград і енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів в Закарпатті.
Повернення в садиби. Вечеря.
 
4 день
 
Сніданок. Переїзд в Велятино. Тут серед мальовничих гір здавна б'ють джерела термальних вод. Місцева вода володіє в 33 рази вище мінералізацію морської води, також славиться великим вмістом йоду й брому і лікує багато хвороб. Всі хто купаються в термальних басейнах крім лікування отримують великий заряд позитиву і задоволення. Купання в джерелах.
 
 
Огляд церкви в Данилово. Тутешня церква св. Миколая (1779р.) Є найвищою і мальовничим з усіх дерев'яних храмів Хустського району.
Переїзд в Хуст. Столиця Карпатської України знаходиться на перехресті рік Ріки і Тиси. Над містом височать живописні руїни неприступного і непереборного Хустського замку (XI-XVI ст.), Який колись належав родині графа Драга (Дракули). З замкової гори видно чарівні карпатські краєвиди та панораму міста, в якому можна прогулятися чеським кварталом і оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва Єлизаветська церква, зараз протестантський храм (XIІІ ст.). Екскурсія по замку. Обід.
Відвідування села Іза. Біля підніжжя Карпат розташоване особисте селянське господарство "Баранове", де всі бажаючі можуть спробувати і купити різні сорти овечого і коров'ячого сиру: будз, бринзу, вурду.
 
 
 
Орієнтовний час повернення до Львова 22:00
 
Відправлення на поїзді №107 Ужгород - Одеса в 2:37.
 
 
 
Вартість туру:
2790 грн / чол.
 
 
 
 
У вартість включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання (дві ночі),
 • Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні),
 • вечеря в 1-й день,
 • сніданок на 2-й день,
 • сніданки-обід в 3-й день,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування в музеях,
 • страхування на час подорожі.
 
У вартість не входить:
 • вхідні квитки в туристичні об'єкти
 • обіди
 • ж / д квитки Одеса - Львів - Одеса
 
Вартість вхідних квитків:
 • бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний - 40 грн., Студентський - 30 грн.; учні - 20 грн.; діти до 6 років - безкоштовно;
 • замок "Сент-Міклош": добровільна пожертва;
 • новий термальний басейн "Жайворонок" в Берегово: загальний - 150 грн. (В т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком - 130 грн., Діти від 120 до 150 см. - 70 грн., Діти до 120 см. - Безкоштовно;
 • Затисянський краєзнавчий музей: загальний, студентський - 10 грн. , Пенсійний, учнівський - 5 грн.;
 • картинна галерея в Пийтерфолво: загальний, студентський - 10 грн., пенсійний, учнівський - 5 грн.;
 • дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний - 90 грн. / Чол, учні - 80 грн. / Чол;
 • дегустація вин: 50 грн. / Чол, екскурсія без споживання вина 25 грн. / Чол;
 • термальний басейн в Велятино: загальний - 100 грн., діти ростом до 140 см. - 50 грн.;
 • церква у Данилово: добровільна пожертва;
 • дегустація чотирьох сортів сиру з вином: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 50 грн.


Додати коментар

Персональні консультанти

Лариса Новікова

Лариса Новікова

(048) 701-10-51, (097) 367-41-32, (063) 707-26-09

Контактна інформація

Одеса