Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Люксембург, Про країну

Мова: французька, німецька і люксембурзька

Різниця у часі: відстає від київського на 1 годину

Валюта: Євро (EUR)

   Люксембург або Велике Герцогство Люксембург - не тільки одна з найменших країн в світі, але і одна з найцікавіших у культурному плані. Тут, на території трохи більше 2,5 тисяч кілометрів, ви здивуєтеся дивовижному для настільки малій території різноманітності ландшафтів: річкові долини і чудові виноградники, мальовничі пагорби і незліченні річки і потічки. За свої зелені ліси і рівнини Люксембург отримав ім'я Зелене Серце Європи. Оглянути країну та її визначні пам'ятки за невеликий рядків можна на автомобілі, насолодитися видами - з палуби теплохода на річці Мозель.

 

  Виноградники і вина Люксембургу знамениті у всьому світі. Окремо варто відзначити мозельські сорту, виготовлені з винограду Мозельської долини, а також кілька сортів лікеру і шипучі вина. Тут також готують кілька сортів пива.

 

  Люксембург історичний - це численні пам'ятники мистецтва, що збереглися з часів неоліту, кельтів і римлян. Більш пізній час тут відзначено різноманітними замками, а також міськими ратушами і значними готичними соборами. Роботи майстрів прикладного мистецтва, картини та багато іншого зараз зберігаються в одному з декількох музеїв, більшість яких знаходиться в столиці.