Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Латвія, Про країну

Мова: Латвійська

Різниця у часі: різниці в часі між Латвією і Україною немає

Валюта: Лат. 1 лат дорівнює 100 сантимам.

   Країна палаців і кам'яних садиб, соснових і дубових лісів, сотень річок і озер, чудесних піщаних пляжів. Відпочинок на морі, риболовля на озері або річці, незабутні екскурсії, музичні фольклорні та рок-фестивалі, національна кухня і, звичайно ж, що з'єднала епохи вічно молода Рига - все це чекає тих, хто зібрався провести свою відпустку в Латвії. Латвія складається з чотирьох регіонів: Відземе, Земгале, Курземе і Латгалії.

 

  Північний регіон Відземе - це золотий пісок і комфорт курорту Юрмали, незайманий краєвид північного узбережжя, найбільший в Латвії Національний парк Гауя, поєднання середньовічних замків і легендарних печер, старовинні міста Сігулда, Цесіс, Валмієра.

 

  Центральний регіон Земгале - це жива історія Латвії, починаючи з IX століття: замок Лівонського ордена, Рундальський палац Курляндського герцога, лісовий парк в Тарвете з соснами, вік яких більше 250 років. Курземе - східний регіон Латвії. Життя його тісно пов'язана з морем. Пустельний прибережний пляж змінюється прекрасною зоною відпочинку в місті Лієпая, великий незамерзаючий порт у місті Вентспілс сусідить з невеликими рибальськими селищами серед сосен в дюнах, недалеко від міста Кулдіга з архітектурним ансамблем XVI-XVII століття знаходиться водоспад Вента Румба - один з найширших у Європі.

 

  Південний регіон Латвії Латгалия - край сотень озер і природного парку Даугавас Локі. Латгалия - духовний центр католиків Латвії. Знаменита Аглонской базилікою і абатством XVIII століття. У серпні, в день успіння Діви Марії, місто Аглона стає міжнародним центром паломництва католиків багатьох країн.