Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Вентспілс - це портове місто, розташоване на березі Балтійського моря, в північно-західній частину Латвії. Латиші називають його «місто з майбутнім», завдяки тому темпу забудови, який показав Вентспілс.

 

  Зовсім недавно це був просто непримітний місто-порт, що знаходиться в 200 кілометрах від Риги. Однак, за останні п'ять років Вентспілс перетворився в один з улюблених багатьма курортне місто Балтійського узмор'я.

 

  Тут розташований прекрасний пляж, який першим в Латвії отримав Блакитний прапор, що говорить про дотримання всіх норм і стандартів. Крім того, в Приморському парку Вентспілса діє музей під відкритим небом, де можна побачити зразки всіляких рибальських шхун - цей музей є одним з найбільш відвідуваних туристами. Дуже приємно прогулятися по старовинному Вентспілс, який відрізняється незвичайною і цікавою забудовою, пройтися повз замку Лівонського ордена (найстаріша середньовічна в'язниця в Латвії, що збереглася до наших днів), розташованого на березі Венти вже 800 років.

 

  Вентспілс - це місто, до якого не можна ставитися байдуже, слів «це неможливо» тут не знають, навіть квіти розпускаються наперекір ритмам природи раніше, ніж у всій Латвії. Це місто квітів і фонтанів, скульптурних експозицій і численних клумб. Тут Вам будуть раді завжди!

 


Вентспілс фото