Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Например: Египет

Комментарии туров


Мар'яна
19.10.2021 12:26
Я також шокована!!!! 10 жовтня моя дитина поїхала в табір , чесно боялась відпускати ,читаючи ці жахливі коментарі, але все ж таки наважилась. НЕ пожаліла жодної хвилини!!! Моя дитина повністю зайнята, дзвонить мені тільки ввечері ,бо цілий день зайняті: басейн, батл, квести, прогулянки , майстер класи.... Я чую по голосі, що дитина щаслива і вже планує поїздку на наступний рік саме в цей табір. Вихователі чудові, на кожному загоні 3 чоловік, підключили до вайбер групи, є контакти їх, на зв'язку 24/7, дзвоню все пояснюють. Весь час скидають фото проведеного часу дітей, зранку- розпорядок дня . Харчування також прекрасне, овочі, сік, йогурт, м'ясо, різні каші , компот.... Посуд білосніжний, дитина сама кидає собі скільки хоче. Постіль чиста, нова білосніжна.... А меблі, взагалі і ремонт приміщення. Просто готель Я приємно вражена, дякую всім за все!!!! Тому шановні батьки, якщо є можливість не опускайте її.
Александра
18.10.2021 19:15
только одно название что это "Артек" я была в этом лагере неделю на больше меня не хватило ,мы чуть ли не каждый день ели одну гречку и то маленькими порциями а если и давали макароны то не соленые и холодные ,в магазин нас водили только 2 раза за неделю и то перестали,двери в комнатах практически не закрывались как раз таки из за этой проблемы некоторых детей ограбили,приходилось хлеб со столовой воровать и зашушывать что бы были типо сухари.Могу сказать одно читайте отзывы
Ольга
17.10.2021 21:26
Я читаю і я в шоці ,в мене зараз в даний момент діти знаходяться в Артеку відпочивають в 13 і 7загоні .Діти задоволені , харчування чудово, басейн, спортивний майданчик діти приймають участі у конкурсах ,батлах,малювання, в'язання. Важати йдуть на контакт, дивляться за дітьми діти задоволені їхньою увагою. Цілком лазером дуже дуже задоволений.
Marina
17.10.2021 00:38
Бачу останній коментар від вчорашнього дня і просто смішно мені з тих людей ,які це пишуть! Табір ідеальний!!! Моя дитина тепер там відпочиває! Кому треба-можу відправити фото та відео!!! Діти гуляють Трускавцем,харчуються прекрасно(деякі навіть вдома так не харчуються,як там),кожен другий день плавають у басейнах!!!Якби було так погано-мій би там не був і 1 годину! Повірте, у мене є можливість забрати його в будь-який час,не дивлячись на 200 кілометрову відстань! Люди,будьте добрішими…не пишіть дурниці!!!
Ліля
16.10.2021 18:34
Ужасний лагерь. Дітей не випускають в магазин. Буфет у лагері дуже дорогий, ціни в 2-3 рази вище за магазині. Раніше пускали у Сільпо а зараз не пускають. Кажуть що карантин. Вожатих також не випускають крадуть гроші інші цінні речі. Харчування дуже погане . Вожатих штрафують. Діти скаржиться. Самий жахливий лагерь який ми бачили
Олександр
15.10.2021 08:45
Самий гірший табір я був у семи лагерях і ні в одному так скушно не було багато дітей поводят себе так будто вони самі главні і все що вони сказали має бути зроблено інші діти слухали їх нікому не раджу сюди їхати дівчата ходять до хлопців і наоборот грати в карти на роздягання вожаті за цим ніяк не слідкують все нікому не раджу
Світлана
12.10.2021 15:43
Наразі моя дитина відпочиває в цьому таборі, дуже задоволена!!!
Каролина
11.10.2021 19:20
Я сама була в тому таборі, і що хочу сказати, це найкращий табір у світі, ми забували про телефони, 7 поверх найкращий, завжди грали якісь ігри, співали, танцювали, це були найкращі 3 тижні в цьому році для мене❤️❤️❤️
Cтас
08.10.2021 12:02
Крутой лагерь!
Светлана
28.08.2021 21:51
Підписуюсь під кожним словом це не табір відпочинку для дітей!!!! "Артеком" тим більше його назвати не можливо!!!!! Не відправляйте сюди дітей. Зять їхав за 1300 км серед ночі щоб забрати доньок!!!! В кімнатах курять,до дівчат ходять хлопці ночувати,гра одна в " бутилочку"!!!!! Або в карти це всі розваги.Діти в шоковому стані!!!!
Тетяна
27.08.2021 14:13
Підписуємося під усім вижчевказанним, Ми усі батьки з різних областей.Будьте ласкаві у районні та обласні служби напишіть скарги.
Олена
27.08.2021 13:51
Це не лагер для дітей, це конц лагер. Харчування жахливе , в басейні забагато хлорки. Дітками ніхто не займається , багато хворих , нікому нема до цього ніякого діла. Персонал дуже не вічливий . Будем писати скаргу.
Оксана
26.08.2021 08:29
Заселили в табір велику кількість дітей ( держава оплатила путівки для дітей з багатодітних сімей )поселяли діток в кімнати по 9-11 в 1 кімнатку, навіть випадок був,коли двох хлопчиків змушували спати на одному ліжку , на зауваження дітей їм відповіли, що це відповідає санітарним нормам. На дітей в цьому таборі "відпочинку" ніхто не звертав уваги, ними не займалися взагалі!! тільки повідомляли коли потрібно йти їсти . Це просто нераціональне використання державних коштів!!!
Василь
26.08.2021 08:12
Рекомендую всім писати заяви на урядовому сайті https://ukc.gov.ua/portal/appeals
Юля
25.08.2021 21:09
Мої брати поїхали в перше в цей табір відпочинку мого меншого брата посили з хлопцями 12 14 років а йому 10 років і коли було поселення він приїхав туди 7 ранку в холі просидів до 16 00 дуже халатно відносять вожаті мій брат не пробувши тижня дуже плаче що хоче додому а коли був у київі такий же самий лагер артек так йому сподобалось а тут не подається що це за відношення до дітей особливо вожатиж булочки на полудник роздаю самі діти а не вожаті мого барата ображають діти цей табір не відповідають відпочинку дітям
Василь
24.08.2021 20:39
Ні в якому разі не рекомендую даний комплекс для відпочинку дитини. В 4 -ох місну кімнату заселили 11 дітей(доносили ліжка, а про шафи забули). В кімнаті не працював кондиціонер, вікна не відчинялися. Електронний замок на дверях кімнати не працював (двері не можна було відкрити ззовні). Ліфт відключили відразу після заселення дітей(7 поверх), щоб діти не витрачали електроенергію. З трьох тижнів витримали лише один, так як єдиною розвагою для дітей було поїсти і грати в карти в номері. Жодних, підкреслюю ЖОДНИХ ,занять з дітьми за тиждень не було, цілими днями діти сиділи в кімнаті. Цей табір не гідний носити ім'я "Артек".
Егор
24.08.2021 16:32
Був тут теж не дуже сподобалось так В басейнах дуже багато хлорки не Ведіться наці рекламы
Андрій
24.08.2021 15:48
Був в таборі не сподобалось не ведіться на ці гарні картинки тут все по іншому в кімнаті по 6-9 чоловік розпорядок просто сидимо в кімнатах в басеїні дуже багато хлору і купаються в Понеділок і по п'ятницям це просто жах балкони відкриваються тільки по дозволу важатого ізза пару дітей в кімнаті страшний сморід і воняє потом і дуже жарко
Ірина
23.08.2021 18:02
Ситуація в таборі кошмарна. Всі ті картинки, розклад дня та порційне харчування не відповідає дійсності. Діти сидять днями в кімнатах, вожатих не знайдеш днем з вогнем, за їжею в їдальні стоїть черга, і то добре, якщо 0 14:30 можна отримати їжу. Фруктів не має взагалі. О 22:00 тільки-но можуть, в кращому випадку, розпочатись якась подія, чи то ліга сміху, чи то дискотека. Ніхто ні за що не відповідає, вожаті та адміністрація табору на дзвінки не відповідають. При такій організації, відправляти туди дітей - це злочин!!!
Вікторія
23.08.2021 13:55
Табір Артек Прикарпаття м. Трускавець - одна назва!!! Побачили і почули все на власні очі, дітьми не займаються, немає гуртків, немає активних ігор, немає ніякої спортивної програми, а про спа процедури зовсім мовчу, харчування теж під питанням. Воду діткам наливають в баклашки і всі п"ють з однієї. Про те що є дітки які кусаються і лазять по балконах немає нікому ніякого діла. Куди дивляться вожаті! Ще дуже багато поганого можна перечисляти.... Тому я не можу і не хочу рекомендувати цей "оздоровчий" табір!!!