Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Дельфт - старовинне гарнізонне місто в Нідерландах, розташований між містами Роттердам і ГаагаДельфт, напевно, найкрасивіше місто у всій ГолландіїФасади будинків, побудованих в готичному стилі і стилі епохи Відродження, відображають його багатовікову красу, а повітря наповнене відчуттям спокою. У самому справі, побувавши тут, легко зрозуміти, чому відомий голландський художник Вермеер провів у цьому місті більшу частину свого життя, оточений м'якою красою Дельфта. На своїх полотнах Вермеер відображав вулиці Дельфта і домашній інтер'єр. Місто і сьогодні тихий і спокійний, його витончені канали обрамлені квітковими клумбами й похилими липами.

 

  Дельфт - це університетське місто, де знаходиться прославлений технічний університет, заснований в 1842 королем Вільямом II, тому тут багато молоді і досить приємна атмосфера. Єдиний недолік: більшість студентів - юнаки, тому відчувається брак дівчат.

 

  Дельфт знаменитий на весь світ своїми керамічними виробами біло-блакитного кольору. Вони пропонуються туристам в кожному магазині в якості традиційних сувенірів. Відвідавши фарфоровий завод, ви зможете побачити, як вони виготовляються збереженим з глибини століть способом і розписуються вручну умілими майстрами. До основних визначних пам'яток міста відносяться центральна ринкова площа, де розташовані Ратуша і Нова Церква, з її другою за висотою у всій Голландії 109-метрової вежі відкривається дивовижна панорама міста. Далі розташовані королівський двір Прінценхоф, в наші дні став музеєм, а в минулому - місце, де жив і був убитий Вільгельм Оранський, Стара Церква і Королівський Збройовий Музей. У Новій Церкві покояться останки королівської сім'ї.

 

  Велика частина голландської історії збереглася на надгробках Дельфта. Вільям Мовчазний спочиває у величній могилі в Новій Церкві, як і всі члени Оранської династії. У Дельфті також спочиває Карл Наудорф, підозрюють, що він був дофіном Франції. А видатний голландський адмірал Піт Хейн і мореплавець Мартін Тромп, живописець Ян Вермеер і винахідник мікроскопа Антонії Ван Левенгук поховані в Старій Церкві.

 

  Тільки поблукавши по вулицях міста, можна увібрати в себе особливу атмосферу Дельфта. На кожному розі і кожній вулиці вам зустрінеться краєвид, який міг би бути відображений на полотнах великих художників. Доповніть свої піші прогулянки неквапливим подорожжю по каналах на одному з численних водних таксі, які курсують тут влітку, і ви отримаєте масу незабутніх вражень.

 


Дельфт фото