Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Відпочинок на чеському курорті Єсеник запам'ятається на все життя, якщо побувати поблизу Грубого Єсенік, поруч з яким знаходиться одна з найвищих гір Моравії. Есеник славиться унікальним кліматом, який встановився тут завдяки гірських хребтах. М'який клімат сприяє оздоровленню пацієнтів.

 

  Одне з основних будов курорту, будівля санаторію «Прізніц» розчахнуло свої двері перед пацієнтами ще на початку XX століття. Тут відпочивали представники європейського вищого світу, які подарували курорту чимало скульптур, які і зараз прикрашають джерела цілющих мінеральних вод.

 

  Тут багато десятиліть допомагають позбавитися від помірних психічних розладів, наприклад, невротичного плану. Місцевий клімат сприятливий для відпочиваючих, які мають хвороби органів дихання, оскільки тут можна полегшити перебіг хронічних бронхітів, астми, після різних операцій на органах дихання і різні алергічні розлади.

 

  Звідси можна відправитися подивитися на старовинний замок в Яворник, та й просто погуляти на мальовничій чеської природі. А в самому місті Есеник досі збереглася фортеця XIV століття, в якій колись знаходилася резиденція місцевих єпископів.

 

  Тутешній курорт регулярно потрапляє в центр різноманітних культурних заходів. Сюди приїжджають колективи музикантів, які влаштовують концерти для всіх відпочиваючих. Спортивна інфраструктура курорту розвинена добре, так що любителям активного відпочинку знайдеться, чим себе зайняти і взимку, і влітку.

 


Єсеник фото