Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Ігало - досить великий курорт на Адріатичному морі в Чорногорії, недалеко від Герцег-Нові. Це місто є чи не найпопулярнішим спа-центром, осередком лікувальних та оздоровчих закладів на узбережжі.

 

  Найбільше місто знамените завдяки своїм унікальним грязелікарня, популярним по всій Європі. На території курорту розташована велика кількість лікувальних і реабілітаційних закладів, санаторіїв та клінік, серед яких інститут фізіотерапії і профілактики ім. Симо Мілошевіча, центр китайської медицини, лікарні на термальних водах і багато інших.

 

  Дуже часто сюди приїжджають лікувати ревматизм та інші захворювання суглобів. Традиційно на курорт Ігало приїжджає багато туристів з Скандинавських країн, а найбільше з Норвегії. Тут лікуються навіть короновані особи, принци та вищі чиновники.

 

  Надзвичайно привабливі і півтора кілометра місцевих найчистіших піщаних пляжів, тут дуже плавне збільшення глибини, біля берега дрібно і вода чудово прогрівається, що і робить Ігало чудовим місцем для відпочинку з дітьми.

 

  Уздовж моря простяглася чудова набережна, на якій розташована велика кількість чудових кафе і ресторанів, кожен з яких знаменитий своїм блюдом. Дуже популярні тут ароматні рибні страви та інші дари моря.

 

  Унікальний місцевий клімат, чисте гірське повітря, тепле, прозоре море, цілющі грязі та мінеральні води, сучасне обладнання клінік і санаторіїв, високий рівень обслуговування - все це зробило Ігало ідеальним місцем для всіх, хто хоче не тільки добре відпочити, але і якісно оздоровитися.

 


Ігало фото