Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Aeroluxe Travel

Пізнавай світ з нами

Aeroluxe Travel

Aeroluxe Travel

 

   На світі є речі, що за міцністю та стабільністю не поступаються сталевим прутам Ейфелевої вежі або мосту Золоті ворота. Щось, що не залежить від зовнішніх обставин, а зберігається, скажімо, зсередини, в собі, виключно внутрішніми силами. Щось, що тримається довго, а працює ефективно.

 

   Чимось на кшталт цього є і колектив нашої туристичної фірми. Ми працюємо разом з 2000 року, кожного року знаходячи все більше і більше нових співпрацівників. Кожного року ми набуваємо все більшої професійності у нашому улюбленому фасі, і кожного року можемо обслуговувати Вас все якісніше. В нашій роботі нам допомагає наш досвід, напрацьована «чуйка» туристичного агента, тактовність та бажання забезпечити клієнта відпочинком, що максимально відповідає його вимогам за умови мінімальних клопотів з його сторони. Козирною картою нашої фірми є індивідуальний підхід до кожного клієнта, увага, яку ми приділяємо кожному, його особистим смакам, побажанням, вимогам та умовам, з яких потрібно виходити при виборі відпочинку.

 

  Наша фірма може підібрати і захоплюючий маршрут для запеклого туриста, і комфортабельний курорт для виснаженого офіс-менеджера, і спортивну базу для спортсмена-аматора, і європейський навчальний заклад для молодого обдарування, і екзотичний куточок світу для поціновувача всього ексклюзивного. Це значить, що ми підтримуємо всі напрямки відпочинку, на шести материках, на всі сторони світу та надаємо всі види туристичні послуг, які ви лишень потребуватимете при оформленні відпочинку. Навіть якщо ви ще не наважились на подорож або не визначилися з вибором, то ніщо не заважає вам просто прийти до нас та проконсультуватися з менеджером по обраному вами напрямку, тобто підстрахуватись та зібрати більше інформації.

 

  Пам’ятайте що у «Аеролюкс-Тревел» ми завжди раді відвідувачам, і віримо у золоте правило «Клієнт завжди правий».

 

Ліцензія АВ №505019 від 13.11.2009

Персональні консультанти

Літва Софія

Літва Софія

(050) 374-20-10, (067) 372-80-91
Мельничук Лариса

Мельничук Лариса

(050) 374-20-10; (067) 372-80-91
352 738 481

Контактна інформація

Чернівці