Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

TUI Турагенція

Світ відкритий для Вас!

TUI Турагенція

http://images.franchising.ua/bdf/c22/tui_big.gif

TUI - одна з найбільших туристичних компаній Європи , володіє досвідом і всіма можливостями для організації якісного відпочинку: яскравого, цікавого, продуманого до дрібниць і гнучкого до запитів кожного туриста. Відпочинку, спогади про який неодмінно викликають посмішку! Ми прагнемо здійснювати не просто бажання, а мрії! Можливо, тому кількість наших клієнтів стрімко зростає.

У 2009 році TUI організувала відпочинок для 30 мільйонів чоловік з 25 країн. У 2010 році компанія TUI відкрила новий рівень відпочинку для українських туристів!

Послуги, що пропонує компанія TUI:

 • організація турів Україною та за кордон.

 • бронювання готелів.

 • бронювання і продаж авіаквитків.

 • страхування та візова підтримка.

 • підбір індивідуальних турів.

 • екзотичний та лікувальний відпочинок.

 • організація групових та VIP – турів.

Напрямки відпочинку, що пропонує компанія TUI:

 

 1. Болгарія

 2. Греція

 3. Єгипет

 4. Італія

 5. Ізраїль

 6. Іспанія

 7. ОАЕ

 8. Туреччина

 9. Туніс

 10. . Хорватія

11. Чорногорія

12. Чехія

13. Індія (ГОА)

14. Шрі-Ланка

15. Тайланд

16. Кіпр

17. Мальдіви

18. В`єнам

19. Куба

20. Мексика

 

 

__________________________________________________________________________

8 причин обирати TUI:

1. Ми хочемо, щоб ви дивувалися!

Який же відпочинок без нових вражень! Розробка свіжих захоплюючих маршрутів , пошук і розвиток нестандартних напрямків , унікальних курортів і незвичайних готелів - кращий спосіб дивувати наших туристів і надихати на нові відкриття, перетворюючи відпочинок в яскраву і захоплюючу подію !

2. На відпочинку хочеться, щоб все подобалося.

Ми розуміємо , що навіть маленька деталь може змінити враження від відпочинку, тому 24 години на добу 7 днів на тиждень наші гіди готові прийти до вас на допомогу, пропонуючи рішення будь виникаючої проблеми.

3. Довіра та репутація бренду TUI.

Довіру не можна купити , її можна тільки заробити наполегливою працею , повагою і турботою про клієнтів , щирим бажанням зробити відпочинок справді незабутнім . Саме цими правилами керуються співробітники TUI , зберігаючи репутацію компанії протягом всієї її історії.

4. «Випадкові » готелі виключені!

Ми хочемо, щоб ви відпочивали в кращих готелях і перш, ніж пропонувати готель, ми піддаємо його ретельній перевірці. Саме тому, ми впевнені, що кожен запропонований Вам готель відповідає найвищим вимогам. Адже ми це не раз перевірили .

5 . Ми у відповіді за те, де ви відпочиваєте!

Захист довкілля та підтримка місцевого населення в країнах, де відпочивають наші туристи - одне з наших пріоритетних завдань. Ми суворо стежимо за дотриманням прав всіх співробітників , чесно працюючих на наш бізнес. Більшість готелів TUI орієнтовані на підтримку місцевих виробників, які відповідають європейським стандартам в області сервісу та якості обслуговування, а також слідують політиці економії природних ресурсів . Найкращі готелі, найбільш успішні в цій області , були відзначені нагородами TUI .

6 . Строгий відбір партнерів.

Як тільки ви вирішили подорожувати з TUI, ми відповідальні за те, як пройде ваш відпочинок!

TUI приділяє особливу увагу вашої безпеки і комфорту на дорогах і в повітрі. Виходячи на український ринок , наші фахівці провели всебічну перевірку авіаперевізників. У 2010 році всі наші партнери пройшли сертифікацію за стандартом IOSA або за системою SAFA з жорсткими внутрішніми критеріями, що гарантує нашим туристам високий ступінь безпеки, комфорту і чіткості виконання польотів.


 

Персональні консультанти

Директор Середович Лідія Леонідівна

Директор Середович Лідія Леонідівна

(067)262-93-97 ,(099)094-38-94 ,(063)458-31-03
lidia.drso

Контактна інформація

Львів