Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Казкова Україна: куди поїхати на зимові свята
 
Наближаються новорічні свята, а з ними вихідні та дитячі канікули. Тому саме час спланувати відпочинок так, щоб він запам'ятався та був цікавий і дітям, і дорослим, адже зима - не привід відмовлятися від подорожей.
Пропонуємо під час зимових свят відвідати декілька цікавих місць в Україні, щоби вихідні залишили теплі та приємні спогади.
 
 
Палац Розумовського в Батурині
Батурин — колишня гетьманська столиця Лівобережжя. Головною пам’яткою Батурина є величний палац (1799-1803) К. Розумовського. З обох боків від нього – відбудовані флігелі, а на подвір’ї розбито пейзажний парк.  У палаці створено Музей Гетьманської Слави, де представлено добу гетьманщини в Україні. Відвідавши палац взимку, ви зможете не тільки помилуватися інтер'єром, а й погуляти казковим зимовим парком.
 
Резиденція святого Миколая в Пістині
У самому серці Карпат, в Національному природному парку "Гуцульщина", в селі Пістинь є справжній будинок улюбленого дитячого Чудотворця. Святий Миколай тут приймає відвідувачів, отримує листи та відповідає на них. В будиночку можна подивитися на те, як живе Святий Миколай, скільки отримує листів та зазирнути до його спальні. 
На подвір'ї також є різні цікаві скульптури та поспілкуватися з самим Миколаєм. Для дітлахів та дорослих це справжня казка, що оживає.
 
Бананова ферма в Рожнах
Якщо зима вже почала набридати і хочеться літа, саме час відвідати оранжерею тропічних рослин, що розташована неподалік від Києва, яку зазвичай називають банановою фермою чи плантацією. Тут відтворені різні кліматичні зони (тропіки та субтропіки) та на власні очі можна побачити, як ростуть екзотичні для нашої широти ананаси, банани, інжир та цитрусові.
 
Замок-музей в Радомишлі
Замок та парк навколо вражають своєю неповторною атмосферою краси, тиші та єднання з природою. Всередині замку величезна колекція ікон та предметів інтер'єру, також на території є папірня, де кожен охочий може власноруч спробувати виготовити папір. А після захопливої екскурсії у замку можна відвідати трапезну, де готують смачні страви, а також готель, в якому можна заночувати.
 
Опішня в Полтавькій області
Це українське село - столиця гончарства України. Кераміка з Опішні славилася здавна. Відвідавши це унікальне місце можна доторкнутися до чарівництва гончарного мистецтва, взяти участь у майстер-класі. Тут діє Національний музей українського гончарства, у якому нараховується  понад 35 тисяч унікальних експонатів. Взимку колориту можна додати заночувавши у хаті, яка опалюється справжньою піччю. Насичений день з катанням на санчатах і різноманітними майстер-класами та вечір біля печі, де потріскують дрова, може стати цікавою пригодою на зимові свята.