Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Краса, що вражає: країни з найгарнішою природою
 
Природа створює неймовірну красу, від якої перехоплює подих. Пропонуємо вам топ-5 країн з найкрасивішою природою, яка нікого не залишить байдужим.
 
Бразилія
 
 
Бразилія є найбільшою країною в Південній Америці та Латинській Америці.
Басейн річки Амазонки включає в себе величезний тропічний ліс, де живе різноманіття дикої природи, різноманітні екологічні системи та великі природні ресурси, що охоплюють багато місць для проживання під . Ця унікальна природоохоронна спадщина робить Бразилію однією з 17 значущих країн і є предметом значного глобального інтересу та дебатів щодо вирубки лісу та охорони навколишнього середовища.
 
Мексика
 
 
Мексика є федеративною республікою в південній частині Північної Америки.
Завдяки своїй багатій культурі та історії, Мексика посідає перше місце в Америці і сьомому світі за кількістю об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Мексика - це мегадиверна країна, яка посідає четверте місце у світі за рахунок біорізноманіття. У 2016 році це була восьма найбільш відвідувана країна світу, з 35 мільйонами міжнародних туристів.
 
Коста-Рика
 
 
Коста-Рика має прогресивну природоохоронну політику. Це єдина країна, яка відповідає всім п'яти критеріям ПРООН, визначеним для оцінки екологічної стійкості. Країна зайняла 42-е місце в світі, а третє місце - в Америці в Індексі екологічних показників 2016 року, і вдруге стала найкращою країною в Індексі щасливої планети New Economics Foundation (NEF), який оцінює екологічну стійкість і була визначена NEF як найзеленіша країна світу у 2009 році.
 
Перу
 
 
Перу - це країна в західній частині Південної Америки. Країна межує на півночі Еквадором та Колумбією, на сході - з Бразилією, на південному сході - з Болівією, на півдні - з Чилі, а на заході -  зТихим океаном. Перу - надзвичайно біорізноманітна країна з ареалами, що межує з засушливими рівнинами приморського регіону Тихого океану на заході до вершин гір Андах, що вертикально простягаються з півночі на південний схід країни до тропічного Амазонського лісу на сході з Річкою Амазонка.
 
Китай
 
 
Китай є унітарною суверенною державою в Східній Азії та найбільш густонаселеною країною світу, населення якого становить близько 1,404 млрд.
Китай виник як одна з найдавніших цивілізацій світу, в родючому басейні річки Хілл на північно-китайській рівнині. Пейзаж Китаю величезний і різноманітний, починаючи від пустелі Гобі і Такламакан на посушливій півночі до субтропічних лісів на більш вологий південь. Гімалаї, Каракорум, Памір і Тянь-Шань складають гірські хребти Китаю від більшої частини Південної та Центральної Азії. Відстань від тибетського плато до густонаселеного східного узбережжя, відповідно, третє і шосте найдовше у світі - Янцзи та Жовті ріки.