Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
5 найпрекрасніших пляжів світу
 
У світі тисячі неймовірних пляжів, і серед практично неможливо обрати найкращий, адже у кожної людини свої смаки. Комусь подобаються тихі, усамітнені узбережжя, комусь – розкішні з білим піском і блакитною лагуною, комусь – дикі з кручами і скелями. А який оберете ви?
 
Пляж Пінк-Сенд-Біч, Харбор, Багамські острови
 
 
Неймовірний пляж із рожевим піском розташований на Багамських островах. Такий незвичайний колір пляж має завдяки дрібним частинкам рожевих коралів і мушель. Ці часточки можна побачити, якщо роздивитися пісок ближче. На острові немає великих туристичних комплексів, замість них тут розташовані маленькі приватні вілли. Острів Харбор невеликий – 5 км завдовжки і 1 км завширшки. Тут навіть автомобілів немає.
 
Острів Сан Айленд, Мальдіви
 
 
Острів Сан Айленд – один з найкрасивіших і найпопулярніших на Мальдівах. Білосніжний пісок, блакитна вода, бунгало на березі – все це створює неповторну атмосферу раю на Землі. Плавання поруч із рифовими акулами, годування скатів, знайомство з муреною (здалеку) – все це дивовижно і хвилююче, особливо для недосвідчених туристів.
 
Пляж Фламенко, острів Кулебра, Пуерто-Рико
 
 
Пляж Фламенко – один з найкрасивіших пляжів Пуерто-Рико. Білий кораловий пісок простягається на милі уздовж берегової лінії острова. Кораловий риф захищає пляж від сильних хвиль. А вода тут чотирьох відтінків! Уздовж пляжу розташовано кілька найкращих кемпінгів у Пуерто-Рико. Деякі туристи проводять тут по кілька місяців на рік.
 
Білий пляж, Боракай, Філіппіни
 
 
Білий пляж – це найвідоміший і найдовший пляж Боракая. Довжина пляжу – 4 км. Тут розташовані найдорожчі готелі острова. Пляж унікальний завдяки білому, дрібному, як борошно, піску та прозорій воді блакитного кольору. Це узбережжя схоже на те, що всі ми бачили у рекламі «Баунті». На пляжі ідеальна чистота: тут заборонено пити, курити і їсти. Білий пляж не належить жодному з готелів і є громадським, тому ви можете гуляти по ньому вільно, де побажаєте.
 
Пляж Матира на Острові Бора-Бора, Французька Полінезія
 
 
Бора-Бора – один з найпрекрасніших і найромантичніших островів у Тихому океані. Він розташовується у захищеній лагуні, його довжина 29 км. Найкраще місце на острові – пляж Матира. Це смужка білого піску з пальмами і прозорою, чистою водою лагуни.