Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Ізраїль, Єрусалим 

Зробити у Великдень паломництво на Святу Землю - мрія більшості християн. І навіть якщо ви не вірянин, спостерігати за літургією буде цікаво. Однією з головних переваг поїздки є відсутність віз для громадян України та  прямий переліт з Києва до Тель-Авіва. Якщо ж ви запланували самостійну подорож, то заздалегідь потурбуйтеся про проживання, адже ажіотаж у цей період буде просто божевільним. 

Ватикан 

Одне з найбільших великодніх урочистостей у світі проходить у Ватикані, куди на страсний тиждень прибувають мільйони паломників. Усі вони намагаються потрапити на недільну месу на площі Св. Петра і особисто почути великоднє звернення Папи Римського. Туристичні компанії пропонують комбіновані тури Європою із заїздом до Ватикану. Вартість туру на тиждень починається від 380-400 євро. Однак, вирушаючи у Ватикан на Великдень, потрібно бути готовим, що в цей період тут будуть натовпи паломників з усього світу і повноцінна екскурсія у вас навряд чи вийде. Зате вдасться побувати в резиденції Папи Римського і взяти участь у святій месі. 

Греція, Корфу

Обравши Грецію, ви зможете запалити пасхальну свічку і вимовити по-грецьки "Христос Анесті", що в перекладі означає "Христос Воскрес". Греки відзначають Великдень яскраво і урочисто, адже це одне з їхніх улюблених свят. Одним з найпопулярніших місць в ці дати є острів Корфу, куди з'їжджаються туристи з усієї Європи. Найцікавіше на Корфу - місцеві звичаї. Так, у Святу Суботу рівно об одинадцятій годині місцеві жителі викидають з вікон величезні глиняні глечики, наповнені водою. А в місті Керкіра встановлюється велика святково оформлена бочка, куди кожен перехожий кидає монетку на щастя. Пісні і грецькі танці тривають цілий тиждень.

Для тих, хто планує самостійну подорож у Грецію, є хороші новини. Цього року отримати грецьку візу стало як ніколи просто: мінімальний пакет документів і через 4-5 днів віза готова 

Німеччина, Траунштайн 

Саме в Німеччині з'явився один з найбільш популярних символів свята - великодній кролик. Вважається, що напередодні пасхальної неділі кролик ховає в саду кошик з яйцями і солодощами, і вранці діти вирушають на їхні пошуки. Відпочити в Німеччині і подивитися на цікаві традиції баварців можна дуже бюджетно, якщо використовувати акції авіа- та автобусних компаній.

Іспанія, Севілья 

Мабуть, ніде в Європі не святкується Великдень із таким розмахом, як в Іспанії. Це одне з наймасштабніших свят в країні. У великих і маленьких селах по всій країні, відбудуться сотні релігійних процесій, що символізують шлях Христа на Голгофу. Деякі грішники збираються пройти весь шлях босоніж з прив'язаними до ніг ланцюгами. Найбільша барвиста хода проходить на півдні Іспанії, в столиці Андалусії, Севільї. У них беруть участь представники понад 50 братств, деякі з яких були засновані в ранньому Середньовіччі. Кожне з братств проходить містом визначеним маршрутом, який закінчується біля кафедрального собору. Учасники процесії одягнені в балахони і загострені ковпаки з прорізами для очей. Вони урочисто проносять по місту значні помости зі статуями Марії, Христа і біблійних персонажів. При плануванні подорожі в Севілью варто врахувати, що під час свят і фестивалів вартість проживання значно підвищується.