Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

У рідному місті Джакомо Казанови, Венеції, на початку квітня відкриється музей, присвячений знаменитому звабнику. Музей Casanova Museum and Experience, який вважається першим у своєму роді в світі, розміститися в кімнатах Палаццо Пезаро Папафава. Тут відвідувачам розкажуть не тільки про любовні перемоги, але й про зустрічі Казанови з деякими з найвідоміших особистостей його часу - від Моцарта й Вольтера до Бенджаміна Франкліна й Мадам де Помпадур. 

Шість тематичних кімнат музею за допомогою передових мультимедійних технологій покажуть все життя та різноманітні інтереси знаменитого італійського авантюриста, який також був солдатом, шпигуном, лінгвістом, філософом, математиком, скрипалем, професійним гравцем, поетом і автором 42 книг, зокрема першого науково-фантастичного роману й історії Польщі.

За своє життя він подолав у подорожах понад 40 тисяч миль. Йому вдалося втекти з в'язниці, куди потрапив за захоплення кабалою та єврейським містицизмом. Відкриється музей 2 квітня. Цю дату було обрано не випадково, адже Джакомо Казанова народився в Венеції 2 квітня 1725 року.