Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Автором проекту SuperShe Island стала американка Крістіна Рот. Вона придбала власний острів біля берегів Фінляндії, з якого вирішила зробити оздоровчий курорт, куди чоловікам вхід суворо заборонено.  Американка зізналася, що райський куточок стане не тільки оздоровчим оазисом, але і спільнотою, яка об'єднає жінок зі спільними інтересами та цінностями. 

Ідея створити курорт «тільки для жінок» з'явилася у Рот під час відпочинку в Ашрамі в Калабасасі, недалеко від пляжів Малібу. Тоді вона помітила, що чоловіче товариство не дає жінкам повністю розслабитися, адже кожного разу, коли бачила симпатичного чоловіка, вона підсвідомо напружувалася. 

Жіночий  відпочинок включить в себе заняття з йоги, медитацію, фітнес, майстер-класи зі здорового харчування, кулінарні класи та багато іншого. Жінки зможуть замовити відпочинок на  один  день до тижня, проте вартість перебування на острові поки не розголошується. Наразі курорт «тестують» приятельки засновниці, проте вже з літа цього року відвідати острів зможуть всі охочі жінки.