Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Екстримальний відпочинок на лижах у горах

Якщо ви у цьому році так і не каталися на лижах чи сноуборді, то маєте прекрасний останній шанс! До того ж у березні  можете  потрапити на вигідні акції та розпродажі. Житло часто здається дешевше! А погода у всіх Карпатах на 8-10 березня має бути морозна і сніжна.

Якщо ж екстремальні види спорту – це не ваше, а  душа прагне весняної романтики та краси,  тоді у нас для вас теж є ідея! Ранньою весною у Карпатах та на Закарпатті можна помилуватися  ранніми квітами. Тільки уявіть, підсніжники, проліски, шафран, білоцвіти невпевнено виглядають з-під сніжного килимка. 

Проте пам’ятайте: квіти зривати категорично заборонено законом! А от насолоджуватися красою можна скільки завгодно.

Автобусні тури в Європу на 8 березня

Якщо заощаджень обмаль, але дуже хочеться побачити Європу – обирайте один з екскурсійних автобусних турів. Зараз їх є просто безліч. Такі тури вихідного дня дозволять вам оглянути одразу кілька міст, часто в різних країнах! Завдяки таким турам зручно побувати у Будапешті, Відні, Празі, Кракові, Дрездені і навіть таких омріяних містах, як Париж чи Рим.

На море

Набрид холод і хочеться багато сонця? Пропонуємо вам потрапити в літо! З бюджетних варіантів заморського відпочинку можна розглянути Єгипет і ОАЕ. Але у першому варіанті тури на 4 дні бувають дуже рідко. А от в фантастичні ОАЕ можна обирати тури з будь-якою тривалістю. Нагадаємо, що туди українці тепер можуть літати без віз.