Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Beta Main, Лос-Анджелес - відкриття 25 лютого Минулого року Main відкрив перший поверх свого триповерхового експериментального художнього музею в центрі Лос-Анджелеса. Незабаром архітектор Том Віскомб завершить антресольну галерею з 12-метровою скляною стіною, а також п’ять студій-резиденцій.

Арт-центр Guardian, Пекін - відкриття в травні Це один з небагатьох сучасних аукціонних будинків у світі. Монохромна будівля посеред стародавнього Пекіна з цегляною кладкою і сірою оболонкою добре вписується в стиль вузьких китайських хутунів.

Центр спадщини і мистецтв Tai Kwun, Гонконг - відкриття влітку Раніше в комплексі знаходився Центральний поліцейський відділок,  але центр вирішили оновити, додавши сучасні культурні об’єкти і нові простори.

V&A, Данді - відкриття 15 вересня Майже 2500 литих кам’яних панелей утворюють скульптурний фасад цього гігантського нового корпусу, проект якого розробив японський архітектор Кенг Кума. Це перший музей Шотландії, який демонструє інноваційний місцевий дизайн часів архітектора Чарльза Ренні Макінтоша.

Fotografiska, Лондон - відкриття в листопаді  Шведський музей фотографії розширюється через ставок до району Нью-Йорка Флетайрон. Але спочатку він відкриває форпост у Лондоні, займаючи нижні поверхи будівлі, трансформацією якої займався архітектор Флетчер Пріст.

Великий Єгипетський музей, Гіза - відкриття в кінці 2018 року Величезний новий музей єгиптології піднімуть на древнє плато, що відкриє відвідувачам приголомшливий вид на знакові піраміди. Будівлю відрізняє напівпрозора кам’яна стіна з підсвічуванням у нічний час.

Музей зображень і звуку, Ріо-де-Жанейро - відкриття в грудні  Довгоочікуваний новий музей від Diller Scofidio + Renfro відкриється в 2018 році з «вертикальним бульваром», де розташуються вісім поверхів галерей, театрів, ресторанів і тераси на даху з видом на пляж Копакабана.