Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

До Вашої уваги пропонуємо  підбірку нерозгаданих і чудових місцин України для весняних подорожей.

Актовський каньйон

Входить до списку семи природніх чудес України. Глибина цього природнього дива сягає 50 метрів. Скелі каньйону нависають над річкою Мертвовод, і у загальному називаються "Долиною диявола". Місцевість біля каньйону занадто рельєфна, це не дозволяє робити сплави по річці.

Село Орлівщина

Село Орлівщина в Дніпропетровській області — місце з безліччю баз відпочинку та прекрасною природою. Село розташоване на лівому березі річки Самара. В цьому місці річка звивиста, з лиманами і заболоченими озерами. Мальовнича місцевість соснових лісів, пляжів на березі річки дозволить незабутньо відпочити

Селище Опішня
Столицею гончарної справи в Україні  — селище Опішня, що розташоване на пагорбах понад Ворсклою. Місцеві мешканці кажуть, що саме тутешні майстри вигадали глиняних баранців та свистунців. На території селища розташований Національний музей-заповідник українського гончарства.

Олешківські піски

Україна може похвалитися і власною Сахарою. Олешківські піски на Херсонщині – другий за розмірами піщаний масив у Європі. Тривалий час Олешківські піски були закритою зоною.  Сьогодні Олешківська пустеля – це безкрайні бархани, сипучий пісок, гаряче повітря, жовті горби скрізь, куди не кинь оком. Ще один чудовий витвір природи у цій місцевості — оазис. Справжній український оазис посеред справжньої української пустелі.

Дністровський каньйон

Ландшафтний парк, розташований на території чотирьох областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької. Цей каньйон є найбільшим в Україні. Унікальність його створена завдяки лісам, водоспадам та цілющим джерелам.

Містечко Вилкове

Наймальовничіші українські села і міста переважно розташовані на берегах річок. Перлиною Придунав’я називають містечко Вилкове, на півдні Одеської області. Незвичність містечка у тому, що стара його частина розташована на воді. Через численність водяних каналів, які називаються єриками, місто отримало статус "Української Венеції". Човни у Вилковому не розкіш, а засіб пересування. Розташоване містечко якраз у тому місці, де Дунай впадає у Чорне море.