Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Цього року в Києві знову відбудеться фестиваль млинців на честь Масляної, який триватиме два дні – 17 і 18 лютого. Організатори обіцяють масштабне гуляння з можливістю спробувати традиційні напої на "Наливка фест", танцями, конкурсами та народними обрядами, одним з яких буде спалювання солом'яної баби. Також обидва дня на гостей чекають великі концерти. 

Масляна в парку "Київська Русь"

Парк "Київська Русь" запрошує всіх бажаючих відзначити Масляну за стародавніми обрядами і традиціями українського народу. Організатори пропонують взяти участь в хороводах, іграх і подивитися на лицарські бої, вогняні шоу й вертеп давньослов'янською мовою.

Масляна на Ясногородській страусиній фермі
 

Всіх тих, хто хоче відзначити Масляну незвично, Ясногородська страусина ферма запрошує до себе на гуляння під відкритим небом з безкоштовною екскурсією. Також на відвідувачів чекають традиційні поїдання млинців, конкурс "стовп з подарунками" і спалювання головного символу свята – солом'яної ляльки Морени.
 

Масляна в "Феофанії"

Організатори обіцяють підготувати вуличні фудкорти з безліччю різних млинців і українських традиційних страв. Крім цього, в парку влаштують конкурс з перетягування каната, майстер-класи і анімаційну програму для дітей.
 

"Українська Масляна" в Пирогово

Під час святкового вікенду на території музею можна буде знайти розваги на будь-який смак - катання на конях, перетягування каната, змагання на колоді, а якщо буде сніг – то і бої зі сніжками і катання на санках. Також кожен гість гуляння зможе послухати народні пісні у виконанні фольклорних колективів і, зголоднівши, покуштувати ситні і смачні млинці і вареники.