Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Брюгге (Бельгія)
Про його плин часу тут нагадують хіба щогодинні куранти місцевої готичної ратуші. Бо все решта – кам’яні середньовічні будиночки, сонні канали, якими плавають білі лебеді, запах справжнього шоколаду, що розноситься вузенькими вуличками, не може не занурювати в атмосферу затишку та спокою.Це місто ще створили для поціновувачів середньовічної екзотики, яку передають невеличкі будиночки біля води, Ринкова площа, сторожова башта Белфорд, церква Богоматері, а також базиліка Святої Крові. 

Бордо (Франція)

Розташоване містечко  на південному заході Франції і якраз сприятливе для вирощування п’яти основних сортів червоного вина: Каберне Фран, Каберне Совіньйон, Мерло, Пті Вердо і Мальбек.Воно – справжня скарбниця багатьох музеїв різної тематики: від Археологічного, Етнографічного аж до Митного, де зібрали чимало експонатів, пов’язаних із контрабандою. Проте справжньою його цікавинкою є Площа де ла Брус. Кожні 15 хвилин вона автоматично заповнюється водою і стає схожою на дзеркало, в якому відбиваються навколишні будинки! 

Сінтра (Португалія)
Якщо посеред зими вам раптом захочеться спіймати романтику біля океану, то чудовим варіантом для такої авантюри є Португалія. Тільки дорогою до Атлантичного узбережжя не забудьте повернути у старовинне містечко Сінтра, що на заході країни, і спробуйте виглядати океанні простори звідти. Адже частину цього поселення тримають високі пагорби, на яких стоять мури стародавніх замків.

Верона (Італія)
Насолоджуватися Вероною можна прогулюючись центральною площею Пяцца делле Ербе, споглядаючи опери в Арені ді Верона, відпочиваючи в саду Джарджино Джусті та насолоджуючись панорамою міста з оглядового майданчика місцевого ресторану і замкової площі, що розташовані над річкою Адідже.