Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Острови Зеленого Мису
Острови Кабо-Верде – ідеальне місце для екзотичної відпустки. Вони розташовуються поблизу західного узбережжя Африки та поєднують в собі африканські, піренейські та бразильські культурні надбання. Разом з тим, Кабо-Верде має достоту райську атмосферу. Це стосується і погоди, і навколишніх пейзажів.
Острови розташовані за 570 кілометрів від найближчого міста материкової Африки – Дакара. Вони мають вулканічне походження, а тому затишні пляжі та затоки контрастують із зубатими вершинами та ущелинами. Серед цих протилежностей є чимало розкішних готелів та тропічних бунгало, з’єднаних звивистими мощеними алейками в оточенні Драконових дерев. 
 
Національний парк Ботум Сакор, Камбоджа
В південно-західному куточку Камбоджі розташовується величезний національний парк Ботум Сакор. Тут сконцентровані чудеса природи цієї країни: від вічнозелених тропічних лісів до прибережних рівнин та скель.Близько 180 гектарів парку займає так званий Південно-Західний коридор слонів. Саме тут  проживає найбільша популяція азіатських слонів, а також низка рідкісних птахів та тварин.В околицях парку є низка готелів та бунгало, збудованих в вінтажному стилі для відпочинку серед дикої природи. Вони розташовуються поблизу річок, мальовничих скельних водоспадів та на узбережжі Сіамської затоки. Тут можна не лише спостерігати за природою з обжитої території та купатись в затоці, а й виїжджати на сафарі в нетрі заповідника. 
 
Валетта, Мальта
Столицю Мальти – Валетту – назвали культурним центром Європи на 2018 рік. Країна розташовується в Середземному морі, між Італією та Тунісом. Культури цих країн переплітаються на острові й всього за 20 хвилин можна "переїхати" від Давньої Греції до Близького Сходу. Подібний контраст помітний в архітектурі, а ще в кулінарії, завдяки стравам, які тут подають до столу. Перлиною міста служить Кафедральний собор святого Джона – лицаря, який був вихідцем з Мальти.
 
Наґано, Японія
Наґано – оздоровчий та гірськолижний курорт в Японії. Популярний він завдяки своїм гарячим джерелам онсен, навколо яких і розбудувались санаторії та інфраструктура міста. В Наґано варто їхати не лише заради активного чи оздоровчого відпочинку – тут ще й є чимало пам’яток старовинної японської архітектури. Так, неподалік від міста варто оглянути замок Моцумото XVI століття.