Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Новорічна казка у Древньому Києві
 
З 16 грудня 2017 року до 14 січня 2018 року персонажі будут змінюваті один одного в залежності від тематики свят. А завершаться новорічні святкування закриття Резиденції Діда Мороза 14 та 15 січня на Старий Новий рік. А уже з 19 січня в п'ятницю до 21 січня в неділю всіх запросять на шоу-програму Водохреща з можлівістю зануритись у воду Лісового озера.
 
Льодовиковий період на Співочому полі
 
На вас чекають Снігові гірки для катання на повітряних подушках (70 м та 30 м довжина), контактний зоопарк з цуценятами, катання на санях з хаскі, виставка квіткових композицій у кризі, виставка масштабних сніговіх фігур, а також новорічна ялинка, вражаючі фотозони, постійно діючі зимові ярмарки та фуд-корти.
 
Танцювальний фестиваль «Різдвяний Київ»
 
13-тий Всеукраїнський фестиваль танцю "Різдвяний Київ", на якому будут представлені сучасні та традиційні стилі хореографічного мистецтва. Відкриє захід Спеціальний гість - французький співак Поль Манандіз.
 
VII Свято Новорічної Іграшки
 
Понад 2000 новорічних іграшок та других Новорічно-різдвяних атрибутів, колекція антикварних ялинкових прикрас та новорічних вітальних листівок від відомої письменниці та колекціонера Ладі Лузіної, фотовиставка «Портрет новорічної іграшки» та куточок Діда Мороза.
 
Містечко Санти
 
Дозвольте Собі та дітям повіриті у казку. Організатори культурно-художнього проекту обіцяють багато  веселощів у Маріїнському парку.