Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Диканька, Полтавська область

На території хутора функціонує етнографічний ресторан, де проходять справжні театралізовані дії. А ще Диканька мальовнича, багата на пам'ятні місця, з якими пов'язано чимало видатних історичних подій, славиться місцевим колоритом і самобутніми традиціями, стародавніми пам'ятками культури та природи.

Берегово, Закарпатська область

Тут можна зануритися у пивні, винні, кавові фонтани-джакузі − на твій вибір. Середня температура в термальних басейнах + 41 ° C. Тут тобі вже точно мерзнути не доведеться! І, щоб і далі підтримувати тепло, можна відвідати дивовижну дегустацію "В гостях у кельтів". У дегустаційному залі "Кельтський двір під Ловачка" в Мукачеві можна спробувати не лише чудові фруктові настоянки (сливовицю, кедрівку, Черешнівка, дічковку, хурмову), а також кілька видів вермуту, приготованого на трьох десятках трав.

Шацькі озера, Волинська область

Тут розташований невеликий мальовничий острів з романтичною назвою − острів Закоханих. Так що якщо у тебе є відповідна компанія − а в цьому ми не сумніваємося − то пропонуємо відвідати це романтичне місце і зустріти тут Новий рік. Свято ти можеш поєднати з екскурсією стародавньою Волинню і відвідати місця князів Володимира-Волинського, Мстислава, Данила Галицького.

Острів Хортиця, м Запоріжжя

Запальні козацькі танці у виконанні професійного шоу-балету та інші забави під егідою хоробрих козаків відмінно поєднуватимуться з новорічним феєрверком. Весела дискотека, розважальна програма, оригінальні коктейлі і романтичні історії створять атмосферу чарівного свята.