Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Столиця Чехії чудова в будь-яку пору. Однак взимку із засніженими будівлями та у мерехтінні гірлянд місто виглядає просто казково. У Празі дуже багато цікавих місць та архітектури, тож оглянути все за день-два майже нереально. Як жартують місцеві гіди, для екскурсії по Празі потрібно витратити мінімум 5 днів. Якщо ж туристи приїхали на менше часу, то обов’язково приїдуть знову, щоб оглянути все чарівне місто.
А ось список цікавих місць, які необхідно відвідати, якщо ви завітаєте до Праги:

Староміська площа

Вже на початку грудня на головній площі міста починає працювати різдвяний ярмарок. І з кожним роком ярмарка стає красивішою і цікавішою.Тож не проґавте. Крім того, тут стоїть головна ялинка Чехії. Кілька років саме празьку ялинку називали найгарнішою у Європі.

Карлів міст

Ще одне місце, яке не оминає жоден турист. Окрім красивої архітектури, міст полюбляють ще й тому, що тут можна загадувати бажання. Вздовж моста по обох боках розташовані 30 скульптур. Серед них треба знайти Яна Непомуцького, прикласти до нього руку і загадати бажання. Це має бути дуже конкретне та егоїстичне бажання – просити у Непомуцького можна тільки для себе

Празький Град

Це місце вважають найбільшою замковою площею у світі. Празький град занесений до Книги рекордів Гіннеса. Раніше тут була резиденція короля, нині – президента.

Петршинська вежа

Така собі Ейфелева вежа по-чеськи. Її справді створили за прототипом паризької вежі. Нині це один з найкращих оглядових майданчиків у Чехії.

Празькі куранти

Цей астрономічний годинник створений ще у 1410 році. І працює без збоїв донині. Це теж одна із візитівок міста. Туристи полюбляють годинник ще й через "міні-виставу", яка відбувається щогодини. Тоді у споруді з’являються рухомі фігурки апостолів.

Танцюючий дім

Ця модерна будівля гармонійно вписується в архітектуру Праги. Це офісна будівля, введена в експлуатацію у 1996 році. Свою назву будинок отримав через цікаві вигини, які створюють враження наче будинок "танцює"