Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Незалежно від того, як далеко ви збираєтеся поїхати і на якій мові там будуть з вами розмовляти, до зборів необхідно підійти якомога серйозніше. «Головне випивка, а там розберемося» – підхід звичайно простий, але не надійний. Звичайно, все можна купити по дорозі або на місці, але по-перше, того, що вам необхідно може не виявитися, по-друге, пошуки можуть відняти дорогоцінний час, по-третє, ціни в горах будуть істотно відрізнятися від тих, що вдома, а в випадку з закордонними курортами (в умовах нинішнього курсу валют), навіть покупка дрібниць може стати незапланованої тратою. 

Спорядження

 Все, що ви не привезете з собою, вам доведеться брати в прокаті, а це не завжди зручно, приємно і по кишені. Везти запасну дошку або кріплення на випадок поломки, звичайно, не потрібно, а ось така дрібниця як викрутка, болти, запасні стрепи для кріплень, і шнурівки черевиків – речі корисні і не займуть багато місця. 

Продукти

З продуктами харчування та напоями краще не перегинати палицю, проте повністю викреслювати цей пункт теж не варто. Везти з собою якусь спеціальну їжу варто лише в тому випадку, якщо ви сидите на дієті з продуктів які неможливо ніде дістати. Однак, під категорію «їжа” не потрапляє незамінний при катанні допінг у вигляді шоколаду, горіхів, сухофруктів, козинак, цукатів та інших принад, які ще нікому ніколи не заважали, тому сміливіше пакуйте смаколики в усі вільні кишені і відсіки. Туди ж заховайте улюблений чай, трави або каву, яку ви будете дбайливо катати в термосі.

Одяг та взуття

Якщо ви вирушили в гори (особливо закордонні), це ще зовсім не означає, що кожен світловий день ви будете проводити на схилі. Прогулянки по горах, екскурсії, вилазки в найближчі міста і села з метою культурного збагачення – все це потребуватиме достатньої кількості відповідного одягу і взуття. З першим все залежить від погоди і місця, а ось у взуттєвому арсеналі, крім шльопанців і сноубордичних черевик, обов’язково повинні бути непромокальні кросівки або черевики (краще треккингові). Для цих же випадків варто мати комплект водонепроникних або, хоча б тонких флісових, рукавичок і другу шапку або кепку. Ніхто не застрахований від зустрічі з термальними джерелами, басейном, крижаним озером, тому купальник або шорти для плавання взагалі ніколи не повинні залишати ваш саквояж.

Інше

Як не дивно, але за цим коротким словом таїться дуже багато корисних дрібниць, наявність яких може не тільки прикрасити вашу подорож, але й уберегти від серйозних наслідків. Індивідуальна аптечка, крім стандартного набору ліків повинна містити місячний запас пластиру, еластичний бинт, мазь для загоєння, і мазь від розтягнень м’язів і сухожиль. Переможцем категорії «інше» стає захисний крем від засмаги, який рятує вашу ніжну шкіру від підступного сонця. В ідеалі варто підібрати спеціалізований «зимовий» крем, стійкий до низьких температур і холодного вітру.