Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Настав гарячий час для гірськолижних курортів, а ви не знаєте, куди краще відправитися? Є досить багато інтригуючих пропозицій від різних туристичних агенцій, але ви вагаєтеся щодо їх якості та вартості? Не біда, адже експерти уже назвали найдоступніші гірськолижні курорти у Європі. Перше місце займає Німеччина та Іспанія. В середньому за день у Німеччині туристам доводиться витрачати близько 5000 грн, а у Іспанії - 7000. Замикає трійку Італія - 9000 грн.

До того ж, Німеччина просто вражає своїми фантастичними  260-кілометровими  лижними  маршрутами, які  пролягають між Бад-Тельцем та Браунеком у баварських Альпах. Можна обрати собі тур до смаку - від романтичного ландшафту довкола Яхенау до висотного маршруту в гірському масиві Карвендель. Ще одну "родзинку" пропонує федеральна земля Тюрингія на сході Німеччини - найдовший лижний маршрут довжиною 169 кілометрів. Тут можна здійснити зимову прогулянку на лижах від Айзенаха через гребінь тюринзького середньогір'я і аж до Бланкенштайну на ріці Заале. 

Один з нaйбiльш пoпулярниx гiрcькoлижниx icпaнcькиx курoртiв знaxoдитьcя в прoвiнцiї Андaлуciя – цe С’єррa-Нeвaдa. Тут є бeзлiч вiдмiнниx трac рiзнoгo рiвня cклaднocтi. Зaгaльнa прoтяжнicть вiдмiннo cплaнoвaниx трac cклaдaє близькo 63 км.

  Найдорожчими місцями відпочинку виявилися Швейцарія (14000 грн) і Франція (13500 грн).

Також у дослідженні наведені незвичні, але вже популярні гірськолижні курорти Східної Європи, які пропонують туристам бюджетний відпочинок. У їх число увійшли Тетово (Македонія), Яхоріна (Боснія і Герцеговина), Банско (Болгарія), Шпіндлерув-Млин (Чехія), Демановська Долина (Словаччина), Краньска-Гора (Словенія) і Бялка-Татшаньска (Польща).