Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

В ОАЕ відкривається філія Лувру
 
Офіційне відкриття нового музею в Абу-Дабі (ОАЕ) - філії паризького Лувру - призначено на 11 листопада цього року, на п'ять років пізніше від початку наміченого терміну.
 
Як повідомляє Інтерфакс, в день відкриття відвідувачі музею зможуть побачити виставку під назвою "Від одного Лувру до іншого: відкриття музею для всіх", на якій буде представлено близько 700 творів мистецтва. Деякі експонати привезуть із Франції, і не тільки з Лувру, а й з музею Д'Орсе і центру Помпіду. За словами директора філії Лувра Манюель Рабате, церемонія відкриття буде супроводжуватися світловими інсталяціями, концертами і танцями.
 
Футуристичний комплекс музею "Лувр Абу-Дабі" прямо в морі побудував французький архітектор Жан Нувель (Jean Nouvel). Він накритий сріблястим куполом, вага якого дорівнює вазі Ейфелевої вежі в Парижі - 7,5 тисячі тонн. Завдяки конструкції купола, що складається з тисяч зірок, на підлозі і стінах всередині музею можна буде побачити "дощ світла" з сонячних променів. Відвідувачі зможуть прибувати в арабський Лувр як по суші, так і по воді.