Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Куба, Про країну

Мова: іспанський

Різниця у часі: Час відстає від київського на сім годин, влітку - на вісім годин. 

Валюта: кубинський песо (CUP), рівний 100 сентаво

   Кубинський архіпелаг розташований в західній частині Карибського моря, тут цілий рік світить сонце. Саме тому подорож у цю країну - можливість сховатися від нав'язливих холодів.

 

  Але відпочинок на Кубі це не тільки приємні сонячні ванни, але і знайомство з найцікавішою і багатою культурою, можливість побувати в нових дивних місцях і познайомитися з незвичайними людьми.

 

  Курорт Варадеро, з його чудовими пляжами, чарівною природою і різноманітністю розваг, вважається найпопулярнішим на Кубі. Запальні страви кубинської кухні подарують незабутні смакові відчуття, змусять закохатися в цю країну і обов'язково повернутися знову.

 

  Острів Куба завжди асоціюється з безмежною свободою і життєрадісністю. Люди тут ніколи не сумують і цінують те, що мають. Ось чому тури на Кубу користуються такою популярністю. Тут завжди хочеться радіти і веселитися. Природні краси, прекрасні пляжі, доброзичливі місцеві жителі і безліч розваг.

 

  Тут створені всі умови для повноцінного розслаблення, готелі Куби просто завжди раді своїм гостям і новим друзям, саме тому вони просто створені для забезпечення комфорту відпочиваючих.

 

   Якщо Вам до смаку веселе життя, нестримні веселощі, ви готові до нових вражень, запрошуємо вас на Кубу!