Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Італія, Про країну

Мова: італійська

Різниця у часі: Відстає від київського на 1 годину

Валюта: Євро (EURO), 1 EURO = 100 EURO cent.

  

  Італія дивовижно прекрасна у всі пори року. На її території знаходяться гори, що вражають своєю величчю, тінисті ліси, чотири моря з найчистішими пляжами, пам'ятки світового значення, прекрасна кухня і вина, найцікавіші музеї з дуже багатими колекціями. Італія вразить будь-якого мандрівника і здасться світом ожилих казок.

 

  Дуже рано, з середини квітня, в Італії починається пляжний сезон. В цей час прогрівається море, а погода цілком дозволяє полежати на пляжі і поїздити по країні з цікавими екскурсіями. Тури в Італію користуються великою популярністю і в «піковий» сезон буває нелегко їх знайти. Хочеться нагадати, що «гарячі» пропозиції не є гіршими за якістю, найчастіше вони з'являються в результаті невикупленою вчасно броні. Тому потенційний турист, що володіє вільним часом, слідкуючи за пропозиціями, що з'являються на сайті, може придбати путівки до Італії за досить прийнятними цінами.

 

  Особливо популярні екскурсійні тури по Італії, здійснювати їх можна в будь-який час року, а й для інших категорій туристів в цій країні створені всі умови. На італійській території сконцентровано шістдесят відсотків всіх історичних пам'яток Європи. Жоден тур не дозволяє ознайомитися з ними всіма одночасно.

 

  Турист, який побував один раз в Італії, обов'язково повернеться. І ця прекрасна країна чекає гостей, рада надати їм безліч можливостей для цікавого, насиченого враженнями й подіями, корисного для здоров'я, відпочинку. Пляжі чотирьох морів, гондоли і гондольєри, Ватикан, Колізей, гірські вершини - все це може подарувати лише Італія, справжня туристична Мекка, не побувавши в якій не можна вважати себе справжнім мандрівником. Тут по-особливому відчувається рух часу, подекуди він здається зупинився, завмерлим в одній з найважливіших світових історичних точок, а подекуди стрімким і дуже динамічним.