Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Німеччина, Про країну

Мова: німецька

Різниця у часі: час відстає від київського на 1 годину

Валюта: Євро

  

  Німеччина - це гарна і велична країна. Її насичена історія до сих пір вражає багатьох істориків. Німеччина-це батьківщина багатьох видатних і геніальних людей. Досить згадати такі відомі всім імена, як Гете, Бетховен, Бах і багато інших, знамениті на весь світ імена. Німеччину можна по праву назвати великим місцем на землі, де народжуються великі люди.

 

  Німеччина - це та країна, яка поклала кінець пануванню Стародавнього Риму в V ст. і заснувала Священну Римську Імперію в X в. Це країна спустошливих воєн і невпинного творення, розпадається на окремі князівства, який потім зливалися воєдино, як краплі ртуті, утворюючи ще більш потужний союз ... Від варварських племен до Гете і Шіллера, від руйнування стін Риму до падіння Берлінської стіни - Німеччина пройшла довгий шлях, завжди залишаючись в центрі європейської історії.

 

  Вся бурхлива історія країни відбилася в її пам'ятках. Практично в кожному місті Німеччини є історичний центр, де збереглися будівлі, що йдуть корінням в століття. Кельнський собор, Рейхстаг у Берліні, Казино в Вісбадені, Марієнплатц в Мюнхені - це треба бачити своїми очима. Але не тільки архітектура приваблює туристів. Міста Німеччини - не застиглі хвилі історії, це бурхливе море життя. У кожного свій характер, свої особливості. Тут кожен знайде собі розваги на будь-який смак: сотні музеїв, включаючи найекзотичніші, кращі театри, мюзикли, світові фестивалі, спортивні змагання та народні свята.

 

 Ви можете завмерти в захопленні перед «Сікстинською Мадонною" Рафаеля в Дрездені, а можете взяти напрокат Порше або Ламборджіні і спробувати побити рекорд Північної Петлі Нюрбургринга, а ввечері насолоджуватися кращим у світі пивом в «Хофбройхаус» на лаві, відполірованої до блиску любителями янтарного напою за 400 років.

 

  І скрізь Вам допоможе істинно німецька пункутальність, точність і люб'язність. Транспорт приходить і йде за розкладом, скрізь покажчики і довідкові, сервіс в готелях чудовий - одним словом, всі працюють, щоб Ви могли насолоджуватися незабутнім відпочинком в самому серці Європи.