Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Аккорд-плюс

Туристично-транспортна агенція

Аккорд-плюс

Про нас

 

  Транспортно Туристичний Оператор "Аккорд - плюс" почав свою діяльність в 2012 році. Метою нашої компанії є надання туристичних та транспортних послуг на високому рівні.

 

   Наша команда складається з молодих спеціалістів, які закінчили вищі навчальні заклади за спеціальністю «Туризм», особисто знайомі з готельною базою багатьох курортів, з особливостями більшості популярних для відпочинку країн.

 

 "Аккорд - плюс" працює з усіма категоріями клієнтів - від студентів, до туристів, які розраховують на тури VIP рівня. Професійний підхід і команда наших співробітників допоможуть Вам в правильному підборі Вашого відпочинку і відпочинку Вашої сім'ї. Нашими партнерами є перевірені туроператори, які зарекомендували себе на туристичному ринку України, як надійні і досвідчені фахівці впродовж багатьох років (TEZ tour, TURTESS, Anex, Coral Travel, Natalie Tours, Pegas Touristik, Tui, Join Up, News Travel, TPG, Mousenidis Travel, Фієрія і багато інших відомих туроператорів). А пріоритетом є співпраця з туроператором «Акорд - тур» і в результаті ми володіємо ексклюзивними цінами на екскурсійні тури по Європі. Все це допомагає "Аккорд - плюс" серед великої кількості турів знайти для Вас найкращий варіант за прийнятною для Вас ціною.

 

Ми пропонуємо весь спектр туристичних послуг:

- Організація відпочинку на кращих курортах;
- Автобусні, авіа, тури на своєму авто;
- Індивідуальні тури;
- Паломницькі тури;
- Санаторно - курортне лікування;
- Бронювання готелів по всьому світу;
- Бронювання авіаквитків по всьому світу;
- Оренда транспорту;
- Візова підтримка;
- Оформлення страховок і багато іншого.

 

  Ми розуміємо потреби наших клієнтів, відповідно з ними ми створюємо і реалізуємо наш туристичний продукт і послуги, що б втілити ваші мрії в реальність.

 

  Вибирайте екзотичний відпочинок і тури по Європі разом з "Аккорд плюс". Незабутній відпочинок, море вражень і океан знижок!

Персональні консультанти

Путінцева Ксенія

Путінцева Ксенія

0664405131

Контактна інформація

Чернівці