Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

OASIS TOUR

Ми знайдемо для вас оазис в будь-якій точці світу!

OASIS TOUR

Компанія Travel Agency «OASIS TOUR»

Вабить і кличе яскравий і захоплюючий світ подорожей. Допомогти з вибором, звести до мінімуму негативні моменти підготовки і очікування самої подорожі - завдання, які ставить перед собою компанія "OASIS TOUR".

Створена в 2017 році, компанія "OASIS TOUR" вибрала напрямком своєї діяльності організацію індивідуальних і групових турів. У короткий термін компанії вдалося закріпити за собою репутацію надійної фірми, якій під силу виконати замовлення будь-якої складності.

Ми ніколи не забуваємо, що головний наш капітал - клієнти, добрі людські стосунки, яскраві враження, якими щедро діляться ті, кому ми змогли допомогти.

 
В основі нашої діяльності лежать три непорушних принципи:
 
ВИСОКА ЯКІСТЬ
НАЙКОРОТШИЙ ТЕРМІН
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
 
Сьогодні "Оазис Тур" - стабільна компанія, що динамічно розвивається фірма, в якій працюють професіонали, які присвятили своє життя туризму; і на цей момент є багатопрофільне професійне агентство, спектр дії якого поширюється на всі види організації відпочинку.

Використання найсучасніших засобів зв'язку, системи бронювання, що дозволяє здійснювати миттєве бронювання авіаквитків, готелів, докладні каталоги за напрямками - дозволяють співробітникам знайти вірний і найбільш вигідний варіант для кожного, хто звертається за допомогою і максимально задовольнити їхні потреби.

Терпіння і такт, безумовна повага до клієнта, компетентність - ось головні вимоги, що пред'являються до всього персоналу.

Наше завдання переконати Вас не в тому, що ми кращі, а в тому, що нам можна довіряти. Ось чому, коли ми беремо на себе клопоти з організації Вашої поїздки, ми щиро віримо, що відпочивши, Ви в повній мірі повірите в правильність обраного нами девізу: "Ми знайдемо для вас оазис в будь-якій точці світу!"

Ми пропонуємо:

  • Екскурсійні тури
  • Бронювання готелів
  • Пляжний відпочинок
  • Гірськолижні курорти
  • Тури в Європу
  • Авіаквитки
  • Візова підтримка

 

 

Контактна інформація

Чернівці