Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Настав найприємніший момент - заключний етап зборів, але приємного в ньому тільки те, що він заключний. Від цього він не стає менш важливим. Всі попередні кроки: оформлення документів, вибір і покупка турпутівки - були націлені на те, щоб ваше подорож обов'язково відбулася. А зараз прийшла пора подбати про те, щоб воно було максимально приємним і безпечним.

 

   Квитки. Брати чи не брати заздалегідь - от у чому питання!

 

  Чи варто купувати квитки заздалегідь? Якщо ви подорожуєте по путівці, то квитки, які входять в програму туру, вам пропонує і забезпечує турагентство. Ваше завдання - забезпечити себе квитками до місця, де формується група (іноді це буває близько до вашого міста). Якщо вирушаєте у «вільне плавання», то краще купити завчасно, так буде дешевше.

 

  Коментарі. З квитками все, як і при будь-якій подорожі: чим раніше купиш, тим краще. Єдина відмінність, що ксерокопії заброньованих або куплених квитків необхідно надавати у візовий центр, ще й тому вони повинні бути придбані заздалегідь. Важливо, щоб термін, на який ви просите видати візу, збігався з датою прильоту і вильоту. Санітарний коридор на непередбачений випадок вони залишать самі.

 

  Запитаєте що саме взяти з собою? Обов’язково не забудьте хороший настрій!

 

  Що взяти з собою? Пора подбати про багаж. Все просто: з собою варто брати тільки найнеобхідніше. Важливо, щоб сумка або валіза, які приготували для подорожі, були максимально компактними і зручними (краще на коліщатках). Мінімум речей, зручну валізу і гарний настрій - ось все, що потрібно!

 

  Коментарі. При зборі багажу все залежить від мети (пляжний відпочинок, екстрим, туризм), тривалості та кліматичних умов вашої подорожі. У додатках до путівок зазвичай даються рекомендації. Якщо їдете самостійно, то запитайте поради у сторони, що запрошує або в Інтернеті. У будь-якому випадку візьміть все, що забезпечить вам зручність і комфорт: документи, гроші (в певній валюті і частина дрібними купюрами) або пластикову карту, оптимальний набір речей та взуття, ліки, засоби гігієни та першої медичної допомоги. І ні в якому разі не беріть того, що забороняє митний контроль.

 

  Ризик - справа благородна?!

 

  Які запобіжні заходи варто зробити? Настав момент, коли на руках всі необхідні документи, путівка, квитки, медична страховка. Зніміть по 2 копії з усіх документів, один екземпляр візьміть з собою (покладіть окремо від оригіналу), інший - залиште родичам (на випадок, якщо втратите документи). Ознайомтеся з правилами проходження паспортного і митного контролю і ведіть себе відповідно.

 

   Коментарі. Освіжіть свої знання іноземної мови, згадайте найуживаніші в подорожі вираження і обзаведіться розмовником. Після перетину кордону також дотримуйтесь деяких рекомендацій. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію не порушуйте закони і поважайте традиції країни перебування. Будьте обережні при користуванні обмінними пунктами. Якщо плануєте великі покупки, дізнайтеся, як отримати знижки (дьюті-фрі). Подбайте про збереження грошей і документів. Добре вивчіть, які саме медичні випадки передбачені вашою страховкою. Перш ніж користуватися тими чи іншими послугами, поцікавтеся їх вартістю.

 

  Наведіть довідки про знаходження найближчого до вас посольства РФ. Правильно користуйтесь візою, не порушуйте терміни і в'їжджайте (виїжджайте) через країну, яка видала візу (неправильно погашена віза цілком може стати причиною відмови у видачі візи при наступному зверненні). Зберігайте товарні чеки, квитанції квитків і ваучер на поселення - можуть знадобитися при перетині кордону, а також при вторинному клопотанні про візу. Заради сумнівних задоволень не ризикуйте власною безпекою!

 

  На кінець хочеться сказати, що, як і кожна нова справа, перша закордонне подорож, зажадає від вас деякої обережності, розсудливості і попередньої підготовки. Але це окупиться зарядом позитивних вражень та емоцій. Не прагніть отримати задоволення будь-якою ціною, уникайте сумнівних ситуацій, і тоді ваша подорож буде приємною, а головне - безпечною!

 

   Адже недарма кажуть: «Розумна людина завжди знайде вихід з важкої ситуації, мудра в неї просто не потрапить». Будьте мудрими, і вдалих вам подорожей!