Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Коли Ви їдете в подорож за кордон вперше, необхідно уберегти себе від помилок. Адже краще, коли довгоочікувана поїздка виправдала всі сподівання і була захоплюючою, цікавою, веселою, безпечною та незабутньою. Все казуси передбачити неможливо, але звести ризики до мінімуму цілком реально, використавши деякі правила.

 

Правило перше – ніколи не оформляйте візу і не бронюйте готелі через сумнівних посередників, також їдучи за кордон вперше ніколи не робіть все вищевказане самостійно. Якщо неправильно зібрати документи або оформити щось не так, то в результаті ви отримаєте відмову у схваленні вашого клопотання на одержання візи, а повторно, як ви знаєте, одержати складніше. І врахуйте, країни шенгенської угоди мають Єдиний інформаційний центр, тому не варто порушувати правил ні при оформленні, ні при перебуванні в країні, інакше можуть внести в «чорні списки» на 5-10 років. Якщо у вас недостатньо досвіду, краще в перший раз їхати на запрошення зарубіжних друзів (родичів) або за туристичною путівкою.

 

Правило друге - допомогу у виборі маршруту і організації вашої подорожі довіряйте або родичам (до яких їдете за запрошенням) або надійним (за рекомендаціями і відгуками в Інтернеті) туроператорам. Поцікавтеся, скільки років ця турфірма на ринку, які про неї відгуки. Добре читайте умови договору і страхування, щоб знати, які саме послуги входять у вартість, а які є додатковими.

 

Правило третє - якщо вирішили подорожувати економ-класом, добре зважте свою готовність щодня мати справу з моральним і фізичним дискомфортом. Це не означає, що якщо не можеш собі дозволити круїз на комфортабельному лайнері, то і не варто їхати. Можна, наприклад, чудово відпочити, подорожуючи на автобусі по Європі. Просто треба відразу розуміти, що будуть свої витрати (постійні переїзди, недостатній комфорт та інші), добре приготуватися до них і подорожувати із задоволенням.

 

Правило четверте - для того, щоб правильно вибрати маршрут, спосіб пересування, супутника, багаж та кількість необхідних речей та грошових знаків - добре подумайте про мету своєї подорожі. Що особисто для вас головне: шопінг, пригоди, огляд визначних пам'яток або близьке знайомство з країною та її мешканцями? Вирішили, тільки після цього робіть вибір.

 

І остання порада - завжди майте на увазі, що красномовство туроператора і рекомендації гіда обумовлені не тільки їх професійними обов'язками, але, можливо, їх особистої, а зовсім не вашої, вигоди. Тут, звичайно, дуже важко буває проявити твердість: для вас все нове, а вони добре обізнані. Найчастіше гіди і туроператори, якщо вони справжні професіонали, працюють на репутацію і активно не вводять своїх клієнтів в оману - вибір завжди за вами. А для того, щоб зробити його правильно - не поспішайте, ретельно зберіть інформацію, а вже потім приймайте рішення.

 

Пам'ятайте, що відмінною особливістю розумної людини є його здатність «вчитися на чужих помилках». Ці поради написані мандрівниками, які діяли методом «тику», тому й отримали масу вражень не тільки позитивних, але і негативних. Але навіть закордонна поїздка, в якій не все склалося ідеально, принесла феєрверк емоцій і приємних згадок.

 

Спробуйте наші поради обов’язково. Приємних вам подорожей!