Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

Якщо Ви вирішили щось вкрасти в готелі, то повинні знати, який саме сувенір можна взяти, щоб не виникло проблем.

 

Найчастіше беруть собі з готелів туалетний папір та лазневі приналежності. З найдорожчих речей примудряються брати халати, перехідники для розеток, попільнички. Наші земляки ж любителі вкрасти побільше продуктів зі шведського столу. За минулий туристичний сезон туристи з готелів забрали з собою 2 мільйони літрів шампуню.

 

З вкрадених речей з готелів також фіксують: дверні замки і очки, таблички «не турбувати», сидіння для унітаза, а також примудрялися вкрасти дерев’яного ведмедя у півтора метра зросту та живу собаку господаря готелю.

 

Адвокат Борис Лемпер повідомляє, що Адміністрація готелю за крадіжку має право викликати поліцію, тому краще уникайте таких неприємних ситуацій.

 

Якщо Ви вирішили все-таки щось взяти на пам'ять, то пам'ятайте: якщо брати що-небудь, то головне - не помилитися у виборі. У 3-зірковому готелі можна взяти гель для душу і шампунь. В 5-зірковому готелі маєте можливість взяти халат і тапочки. Фен, який і так намертво прикріплений до стіни, забирати не варто, будуть неприємності.

 

Предмети одноразового використання позначаються латинською буквою S. Тобто, всі дрібниці, які починаються саме на цю букву, такі як, набір для шиття, канцелярський набір, губка для чищення взуття – можна брати. Всі інші предмети призначені для багаторазового користування, ось їх брати не варто.

 

Щоб не помилитися у виборі речей «на пам’ять» прочитайте прописані правила проживання, в яких вказані речі, які категорично не можна вивозити за територію готелю. До них входять меблі, постільна білизна, посуд, махрові вироби та інші.

 

В якості покарання у великих готелях гостя-злодія заносять до спеціальних списків.