Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

Подорожі до країн ваших мрій!

 

  Це один із найцікавіших видів подорожей для туристів, які хочуть насправді побачити архітектурні та культурні пам’ятки столиць і провінційних містечок, відчути національні особливості народів, їх обряди та звичаї.

 

  Одні навіть назви турів: «Салют, Європа», «Європейський експрес», «Саги древньої Європи», «Італія FOREVER», «Альпійська красуня», «Міні-Європа», «Неперевершена Чехія» відтворюють романтику та атмосферу європейських міст. Програма цих турів розрахована на різні вікові категорії людей, їх матеріальні можливості, здатність бути готовими до деяких незручностей та складнощів, досить серйозне фізичне навантаження протягом переїздів та під час пішоходних екскурсій, людей дуже різних, але яких об’єднує одне спільне захоплення – мандрівки.

 

 Популярними серед туристів стали автобусні тури «Міні-Європа» та «Неперевершена Чехія», в яких за 4-5 днів є можливість відвідати Прагу, Карлові Вари, Дрезден та Берлін, побувати на екскурсіях в центрі Праги, Пражському граді, королевському пивзаводі «КРУШОВІЦЕ», заводі «ЯНА БЕХЕРА» з дегустацією цілючого напою бехеровки і, звичайно, прогулянка по королівському шляху і Карловому мосту, де загадуються бажання. А також відвідати Дрезденську картинну галерею (найвідомійше полотно - «Сикстинська мадонна», картини Рафаеля, Рубенса, Тіціана, Веласкеса та багатьох інших майстрів).

 

СПЕЦИФІКА АВТОБУСНОГО ТУРУ

 

  Для того, щоб Ваша поїздка була приємною і комфортною пропонуємо деякі поради по вибору турів, визначенні вартості туру та витрат за кордоном.

 

  Умовно вони поділяються на такі типи як - економ, классік та еліт тури. І відповідно визначається їх вартість, від 115 до 600 євро.

 

  Як, правило, при визначенні вартості туру, не враховуються: сума консульського збору (35 євро), факультативні екскурсії, вартість вхідних квитків до музеїв, розважальних закладів, інше.Тому, витратами за кордоном для Вас будуть – оплата харчування, транспорту, факультативних екскурсій, вхідних квитків, сувенірів, інше. Повноцінний обід в багатьох європейських країнах становить 12 євро на одну людину, вечеря без алкогольних напоїв - 15-20 євро. В країнах Східної Європи ціни, як правило, в 2 рази нижче. Витрати на транспорт – 40-50 євро на період поїздки , тому що, готелі не завжди знаходяться в центрі міста (одна поїздка в міському транспорті вартує від 0,5 до 5 євро, в залежності від країни та міста).

 

   Вартість вхідних квитків до музеїв - від 2 до 30 євро, на концери та вистави - від 25 євро і вище...

 

  Якщо Ви полюбляєте гарячі напої в дорозі, то відкладіть $ 10-15 на всю дорогу, вартість чашки кави-чаю в автобусі біля 50 центів. В Європі вартість чашки чаю-кави на паркінгах мінімум 2 євро. Тому радимо взяти з собою термос, кип’ятильник з євро роз’ємом . Таким чином, в середньому буде потрібно 300-600 євро на особисті витрати в залежності від обраного маршруту.