Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

   Фахівці з "Lonely Planet" склали довідник по туризму, в якому вказані найбільш цікаві місця 2011 року. До рейтингу "Best in Travel" ввійшли регіони, які були найбільш відвідуваними та які сподобалися мандрівникам.

 

  На першому місці виявився єгипетський Синай, далі йде хорватська Істрія, Маркізькі острови у французькій Полінезії і Каппадокія в Туреччині.

 

   Шотландські острови також увійшли в десятку найкращих. На думку спеціалістів, саме цей куточок Великобританії хоч і потрапив у рейтинг, але туристам ще тільки належить оцінити його по достоїнству. Остови, які знаходяться на кордоні Північного та Норвезького морів - це ідеальне місце для тих, хто любить і цінить красу природи, хто хоче знайомитися з іншою культурою та для тих, хто вміє насолоджуватися різноманітними заходами під відкритим небом.

 

   Кращими містами для туристів в наступному році являються Тель-Авів в Ізраїлі, Нью-Йорк в США та Танжер в Іспанії. Бразилія, Албанія, Болгарія, Кабо-Верде та Панами являються кращими країнами для подорожей. Також довідник повідомляє читачам про найцікавіші заняття та екскурсії, які можна провести під час подорожі.