Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Австрія кличе: найкращі гірськолижні курорти Альп
 
Якщо говорити про Альпи, то на думку одразу спадають Франція, Німеччина чи Італія. Насправді цей гірський хребет перетинає вісім країн. Гірськолижні курорти цих країн змагаються між собою в якості і кількості маркованих трас, рівнем сервісу обслуговування туристів і доступністю цін для відпочинку. Наявність у багатьох з них термальних джерел і мальовничі озера дозволяють зробити відпочинок в цих місцях прекрасним не тільки влітку, але й взимку.
Не останнє місце серед країн з гірськими трасами займає Австрія.
Австрійські Альпи розділені на п'ять зон відпочинку – Тіроль, Зальцбург, Ецталь, західний Арльберг і південна Карінтія.
Найбільш популярною зоною відпочинку в Австрійських Альпах є Тіроль. Він розташований між двома гірськими масивами Арльберг і Кітцбюель. Центром цього краю стала столиця двох зимових олімпійських ігор – Інсбрук.
Найпівденніша зона відпочинку в Австрійських Альпах – Карінтії. Цю землю називають «Австрійської Рів'єрою». Тут прекрасний м’який клімат і знаходиться по сусідству з національним парком Нокберге.
Пагорби і дуже мальовничі унікальні альпійські луки та пасовища займають центральну частину парку Нокберге. Околиці парку захищені масивами густого лісу. Нокберге – місце проживання безлічі видів тварин, багато з яких – дуже рідкісні. Так що це просто казка!
 
 
Курортна зона Тіролю
Тіроль є найбільш високогірної зоною відпочинку в Австрійських Альпах. Рекорди популярності серед туристів тут б'ють Інсбрук і Майрхофен. В останньому знаходиться чорна траса «Харакірі», що має кут нахилу 78 градусів і є улюбленою серед екстрималів.
Окрім 119 лижних станцій і 600 гірських вершин придатних для катання, в Тіролі є ще на що подивитися і де розважитися.
Перлиною німецького ренесансу вважається розташований в цій області замок Тратцберг. Найбільш відвідуваним місцем в Інсбруку став музей Сваровскі. Двері резиденцій кайзерів, старовинних замків та фортець, перетворених на музеї, відкриті для туристів у всі сезони.
 
Курортна зона Зальцбурга
Основні курортні центри цієї зони – Целль-ам-Зе, Капрун, Заальбах і Хінтерглемм. Це другий за відвідуваністю район Австрійських Альп після Тіролю. Відпочивати тут можна цілий рік. Льодовик Кіцштайнхорн доступний для гірськолижників і сноубордистів взимку і влітку. В усіх інших районах гірськолижний сезон триває з грудня по квітень.
У курортній зоні розташовано більше 60 підйомників. В районі Високого Тауерна знаходиться долина термальних джерел Гастайнерталь. Це лікувально-оздоровчий курорт. У престижну групу Best of the Alps, що об'єднує в собі місця елітного відпочинку, входить Кітцбюель.
 
Курортна зона Ецталь
Основні курорти цієї зони – Зельден і Хохзельден. Найвища канатна дорога в Європі веде до льодовиків, які розташувалися на висоті понад 2800 метрів. Гірськолижний сезон відкривається в цих місцях в листопаді і триває до квітня. Всього 43 кілометри відділяє центр курортного району Отцталь від Інсбрука. Туристи розміщуються в альпійських селах, які зберегли свій національний колорит.
 
Курортна зона Арльберг і Карінтія
Клімат Арльбергу такий же, як і в Швейцарії. Найвідоміший курорт цієї зони Санкт Антон. Сюди приїжджають професійні гірськолижники. Як і Кітцбюель, це невелике гірське село вважається елітним місцем відпочинку. Загальна протяжність маркірованих трас становить тут 276 км. Пробувати тут свої сили новачкам не рекомендується.
Найпівденніша зона відпочинку в Австрійських Альпах – Карінтія. Вона приваблює туристів своїм теплом і цілющими джерелами. Клімат цього району схожий на середземноморський. Сюди варто приїжджати тим, хто любить відпочивати весело і різноманітно. Тут створено все для активного відпочинку.