Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Сьогодні подорож на велосипеді – новий тренд у світі – тренд, який ще не до кінця підкорив Україну. Подорожувати на двоколісному не тільки круто, але й корисно для здоров’яКруто тим, що маєш можливість ближче познайомитись з місцевими жителями, культурою і традиціями, оскільки пересуваєшся значно повільніше, ніж машиною, чи іншим транспортом. А місцеві жителі ніколи не обділяють велосипедистів увагою, особливо в країнах, де це не так розвинено. Багато людей, пишуть “Класно, я теж так хочу”, але нічого для цього не роблять. Головне – справді захотіти, тоді можливості завжди знайдуться. Якщо ви дійсно чогось хочете, то зробіть щось для цього, а світ і добрі люди вам посприяють. 

Знайдіть компаньйона

Як то кажуть, гуртом і батька легше бити. Веломандрівки це також стосується. Звичайно, все залежить від людини: комусь хочеться їхати самому.   Компаньйонів радимо шукати серед своїх друзів або в групах для мандрівників.

Визначтесь з напрямом

У всіх є мрії, куди б ми хотіли потрапити. Побудьте з собою, помрійте – і гайда до пригод. Якщо ви вже спокійно можете спати, отже з напрямом ви визначились. Пошукайте в інтернеті інформацію про обраний маршрут. Зверніть увагу на погоду, доступність питної води, якість доріг, традиції і закони.

Складіть бюджет

Бюджет абсолютно залежить від вас. Чим вищий рівень комфортну – тим вищий бюджет. В середньому це десь 5-10$ на день. Знов ж таки, все залежить від країни і місця ночівлі. Ви можете ночувати в наметі під пальмою або в п’ятизірковому готелі. Заплануйте витрати на їжу. Коли крутиш педалі, то їси, мабуть, в 2 рази більше і п’єш в разів 3 більше, ніж зазвичай. Тому бюджет – це тільки ваш вибір і ваше бажання.

Визначтеся з часом

Нам ніколи не вистачає часу, тому ми звикли відкладати наші мрії на примарне “завтра”. Для велоподорожі потрібно як мінімум кілька місяців вільного часу. Це – нереальна ситуація в житті людини типу “normalius”, тому що ніякий роботодавець не дасть вам настільки тривалу відпустку, і бізнес не чекатиме стільки часу. А в дорозі, коли ти по 8 годин крутиш педалі, підробляти дуже складно, фактично нереально. 

Розберіться з правилами дорожнього руху

Якщо у вас не має прав і ви не водите машину, то обов’язково перечитайте інформацію про те, як велосипедист повинен поводити себе на дорозі, щоб не стати причиною ДТП. Почніть кататись у своєму місті. Також перегляньте ролики як ремонтувати велосипед, коротко занотуйте собі на випадок, якщо потім не буде інтернету.

Почніть фізичну підготовку заздалегіть

Почніть як мінімум робити зранку зарядку. На вихідних катайтеся з друзями за місто хоча б по 20-40 км. І з часом ви будете більше і швидше їздити. 

Придбайте речі, які вам будуть необхідні під час мандрівки

Кожен вирішує сам, що брати з собою у таку подорож. Почнемо з домашніх речей:Намет, спальник, матрац.

Речі кухонного вжитку: посуд, пальник, ємності для води

Душ

Ліхтарики

Аптечка

Інструменти (набір шестигранників, ключі до педалей, кліч для спиць, вижимка ланцюга. 3 камери, набір стяжок, масло для змазки ланцюга, рукавиці, набір для фіксування камер)

Документи ( паспорт, водійські права та дозвіл на водіння)