Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Все більше туристів кожного року відвідують екскурсійні та паломницькі місця Ізрайлю. Якщо Ви вирішили також обрати місцем для відпочинку саме цю країну, то Вам варто ознайомитися з кількома правилами, щоб не виникло незручних ситуацій і не довелося червоніти. 

1. Під час шаббату не варто заїжджати на машині в релігійні квартали Єрусалима та інших міст.

Ваше авто можуть навіть закидати камінням. Також цього дня краще не курити в громадських місцях, оскільки це можуть сприйняти як образу.

2. Не нарікайте на жорсткі заходи безпеки в цій країні, можливо, певною мірою навіть завищені. Змиріться, що тут вас можуть перевіряти на металодетекторі навіть при вході в громадські заклади. У місцях скупчення людей (торгові центри, ресторани, банки, кінотеатри) вас можуть попросити пред'явити до огляду сумку. Поставтеся до цього з розумінням.

3. Для власної ж безпеки краще не залишайте свої речі та багаж без нагляду, навіть на короткий період часу, зокрема в громадських місцях та аеропорту. Це можуть розцінити як залишену терористом вибухівку і т.п.

4. Утримайтесь від фотографування воєнних об'єктів, а також електростанцій, портових споруд, аеропортів. 

5. Не радимо також фотографувати чужих дітей, зокрема дітей ортодоксальних іудеїв. 

6. Варто пам'ятати, що майже 90% ресторанів в Ізраїлі - кошерні, тобто такі, де не подають свинину та морепродукти. Некошерні заклади також є.  Але у некошерному закладі не можна замовляти м'ясо з молочним.