Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Для деяких батьків взяти у подорож своїх маленьких дітей - річ просто нереальна, особливо якщо мова йде про авіапереліт, адже це такий клопіт. До того ж дитина може важко перенести зміну тиску, та й речей потрібно багато взяти із собою. Ми розповімо Вам про деякі моменти, які варто врахувати, коли Ви плануєте у подорож з дітьми.

Перше, що вам точно знадобиться – це правильний рюкзак. Це важлива річ  із  найнеобхіднішими речами, як в аеропорту чи при прогулянках з дітьми  різними місцями. Наприклад, потрапивши до громадської вбиральні  з дитиною на руках – сумка весь час хоче кудись впасти з плеча, а поставити на не дуже чисту підлогу не хочеться. Тут рятує рюкзак на спині з  найнеобхіднішими речами на всі випадки життя. Друга необхідна річ - широкий жіночий шарф-палантин із міцної бавовни. По-перше, його добре стелити на шкіряне сидіння, де спатиме   дитинка, це чудове покривало, якщо прохолодно, це подушка під голову малечі, що заснула чи така собі фіранка від сонця, якщо треба закрити дитинча. І ще це непогана іграшка. А ще Ваи необхідний рюкзак-переноска для дитини. Оптимальний вибір – це ерго-рюкзак – з ним можна подорожувати вже з шести місяців дитини.

Щодо вибору перельтів, то тут теж є кілька корисних порад:

 намагайтеся купляти переліт “в ніч” – тоді вам не потрібно буде розважати малечу в закритому просторі декілька годин;

якщо переліт ранковий – розбудіть дитину раненько – нехай збирає речі з вами. Малюк з радістю “включиться” в передпольотну біганину  і буде зацікавлено спостерігати чи активно “допомагати”. А потім – доспить в літаку;

якщо у вас попереду денний переліт – змістіть сон дитини саме на нього.

І ще запам’ятайте, в будь-який літак з маленькою дитиною можна взяти для неї їжу та напої. Так що користайтеся таким шансом, щоб взяти перекуси чи замінити їжу в літаку. А також не забудьте взяти улюблені іграшки малюків, щоб у них були розваги. 

Не зайвими будуть засоби для лікування - активоване вугілля,  перекис водню,  пластир та знеболлючі.