Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Переліт - стресова для нашого організму ситуація, і те, що на землі здається абсолютно нормальним, в повітрі може обернутися неприємним сюрпризом.
Ми дізналися про те, чого не варто робити в літаку, щоб подорож пройшла  без проблем.
1. Одягати контактні лінзи
Контактні лінзи самі по собі сушать очі, а сухе повітря в літаку тільки посилює цей ефект. Тому на час тривалого перельоту краще вдягти окуляри або хоча б одноразові лінзи. І в тому, і в іншому випадку також знадобляться очні краплі.
2. Закривати пальцями закладені вуха
Закладеність вух при зльоті та посадці виникає через різкий перепад тиску. Перший імпульс багатьох людей (особливо дітей) в такій ситуації - закрити вуха. Це не допоможе. Мінімізувати дискомфорт за допомогою таких дій:
Виконувати смоктальний-ковтальні руху. Дорослим на допомогу прийде жувальна гумка або льодяники, а дитині - пляшечка з водою.
Періодично відкривати і закривати рот.
3. Летіти із закладеним носом
При закладеному носі  навантаження на вуха збільшується і може привести до травм. Звичайно, ніхто не закликає вас відмовлятися від подорожі через звичайну застуду. У цьому випадку варто захопити з собою судинозвужувальні краплі і закапати їх перед зльотом і посадкою.
4. Сидіти нерухомо
Під час перельоту циркуляція крові в організмі сповільнюється, а через одне  положення тіла,  кров скупчується в ногах, що підвищує ризик виникнення тромбів. Щоб цього уникнути, дотримуйтесь кількох простих правил:
Вставайте і ходите по салону літака.
Вибирайте зручний одяг, що не сковує рухи.
Під час перельоту знімайте взуття.
5. Пити газовані напої
Ще один наслідок перепадів тиску - підвищене газоутворення, яке може завдавати масу дискомфорту. Газовані напої його провокують, тому на час перельоту від них краще відмовитися, як і від продуктів, що підсилюють метеоризм (чорного хліба, бобових, яблук).
6. Сідати на задні ряди літака, якщо вас може знудити під час перельоту
Всі знають правило: якщо вас закачує у транспорті, не варто сідати на останні ряди. Це правило діє і відносно літака. Тому, щоб уникнути неприємних відчуттів, краще вибирати місця на початку салону або поруч з крилом. За добу до польоту також варто виключити зі свого раціону  жирне, смажене і алкоголь.