Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Туристам, що знаходяться в Єгипті, радимо:
• ніколи і ні в якому разі не слід користуватися в Єгипті своєю кредитною картою. Ні у ресторанах, ні при оплаті готелю, ні при узятті автомобіля в оренду. Виключення – придбання авіаквитків в офіційному представництві авіакомпанії або оплата проживання в великому готелі міжнародної мережі,
• гроші обмінювати тільки в банках,
• завжди перераховувати решту, яку дають в магазині,
• у разі користування таксі зазделегідь поцікавтеся тарифами.

Але є й хороше, адже саме у Єгипті ви можете придбати унікальні сувеніри, а саме:

1. Папірус. Сьогодні папіруси - переважно сувенірна продукція, їх виготовляють за стародавніми рецептами. Будьте обережні при купівлі папірусу - кожен папірус не просто банальна картинка, а якийсь символ, що має магічне значення.

2. Єгипетський кальян. В якості національного та функціонального сувеніра добре підійде кальян або "дулі". Як подарунок друзям теж буде виглядати дуже колоритно.

3. Скарабей. Найпопулярніший сувенір з Єгипту. По-перше, це символ країни, який ні з чим не сплутаєш. По-друге, вважається, що скарабей приносить щастя. Амулети у вигляді скарабея були популярні ще в часи фараонів, тобто майже 5 тисяч років тому. 

4. Чай каркаде. Ще один єгипетський і в той же час смачний і корисний сувенір - чай каркаде. Цей чай, що має яскраво-червоний відтінок і кислуватий смак, складається з квіток гібіскуса або суданської троянди. Крім того, він ще й корисний, оскільки має властивість очищати кров і надавати сили. У Єгипті цей напій називають "чаєм фараонів".

5. Ароматичні масла. Знамениті ароматичні олії з Єгипту завжди привертали увагу туристів. Масла бувають двох типів: лікувальні та парфумерні. Виробництво і тих, і інших досить розвинене в Єгипті. Парфумерні масла краще везти, використовуючи їх для ароматизації білизни, прийняття ванн тощо. Всі масла в Єгипті розведені, з добавками. Брати їх у вигляді особистого парфумерного аромату ми не рекомендуємо. А ось масла лікувальні дуже цікаві. Це і масло жожоба, і масло алое, і масло чорного кмину. Вони продаються або в аптеках, або в лавочках, де торгуються спеціями.