Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Перед вильотом подивіться у квиток: там повинні вказуватися предмети, які не можна брати з собою в ручний багаж.  Якщо такого списку у квитку немає, поцікавтеся цим безпосередньо в аеропорту. Здебільшого місце для ручного багажу - одне на пасажира, а розміри в сумі не повинні перевищувати 115 сантиметрів. Максимальна вага ручного багажу залежить від правил компанії, але переважно - це від 3 до 15 кілограмів. 

Рідина 

Необхідно знати, що об'єм ємностей, де міститься рідина, не повинен перевищувати 100 мл. Якщо у вас кілька баночок-тюбиків, то їх усі треба зберігати в одній прозорій пластиковій упаковці. Дозволяється також брати на борт літака рідини, куплені на території  аеропорту в магазинах Duty Free. У такому випадку магазинна упаковка товару повинна бути неушкодженою.

Технічні пристрої

Можна брати в ручний багаж ноутбук, мобільний телефон, МР3-плеєр, об'ємні електроприлади (фен, наприклад). Деякі види цих пристроїв не можна використовувати на борту, оскільки вони можуть заважати роботі електронних систем повітряного судна.

Додаткові нюанси 

Крім усіх перерахованих предметів, а також технічних пристроїв, спокійно можна брати  з собою в ручний багаж пальто, плед або шаль. Якщо подорожуєте з дітьми, дозволяється взяти дитячу переносну колиску або візок. Також у ручний багаж, крім усього іншого, можна взяти дамську сумочку або, наприклад, невелику сумку для портативного комп'ютера. Щоб не нудьгувати під час польоту, можна захопити  додатково в ручний багаж друковані видання.