Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Знайдіть свій стиль
Прогулянка парком, відпочинок на морі та їжа – такими десятками тисяч фотографій інтернет поповнюється щоденно. А отже, щоб запам’ятовуватись варто виробити свій стиль, який вирізнить ваш блог серед тисяч однотипних. Це може бути якийсь художній образ, чи ідея, яка буде об’єднувати ваші фотографії та робити сторінку унікальною. Крім того, до світлин варто додавати хоча б невеличку розповідь. Однак, це не має бути сухий меседж – значно краще ділитись власними емоціями, поглядами, враженнями, а особливо круто – пожартувати над ситуацією. 
 
Відповідно – не варто публікувати десятки фото з подорожі. А якщо у вас є багато різних і дійсно вдалих світлин – зробіть колаж. Але це повинні бути цікаві кадри, які покажуть весь колорит мандрівки. 
Будьте активними
Ваша аудиторія вже підписана на десятки travel-блогерів, яких вона періодично переглядає та коментує. Висловлюйте власну думку на сторінках підписників, заявляйте про себе за кожної нагоди, щоб вас почали впізнавати. І знову ж таки, не пишіть банальних коментарів – хай це буде ваша точка зору. 
Підходьте до кожного кадру творчо
Ще один спосіб привернути увагу – експериментувати з кольорами, робити фото під незвичним ракурсом та додавати різні цікаві деталі. 
 
7 ключових порад, щоб зробити тревел-блог популярним
1. Якісні фотографії з унікальним стилем, в одному тоні та художньому напрямі. Створюйте історії з фотографій.
 
2. Змістовні й короткі тексти. Більшість людей переглядають соцмережі в вільну хвилину між важливішими справами, а тому в цей час ви маєте їх чимось "зачепити". Разом з тим, інформація має бути простою та зрозумілою кожному.
 
3. Публікуйте хоча б одну світлину щоденно.
 
4. Щоб кількість підписників збільшувалась, ваш профіль має бути відкритим. До того ж, вказуйте геолокацію фотографій та додавайте теги.
 
5. Наріжний камінь вдалого тревел-блогу – помітна особистість автора. А це не лише фотографії - варто висловлювати власну думку, переписуватись з підписниками та дізнаватись їхні смаки й вподобання.
 
6. Біля світлин можете давати поради своїм підписникам: куди поїхати, що подивитись та які смаколики скуштувати.
 
7. Головне в знімках – натхнення, а не відображення повсякденності. Здатність дивитися на світ інакше та знімати те, що подобається – це і є формула успішного профілю travel-блогера.