Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Якщо ви вибрали  подорож автобусом  по Європі — вважайте, що поки просто купили лотерейний квиток. Вам треба зуміти розпорядитися цим квитком так, щоб він став виграшним. А щоб ваша подорож була дійсно вдалою, прислухайтеся до наших практичних порад. По-перше, все залежить від вашого настрою. Не гнівайтесь один на одного, посміхайтеся, любіть своїх попутників. Ми такі різні, а дорога така довга! Вам також може не сподобатися чимось шофер, але ви під час подорожі турист, тому насолоджуйтеся часом відпочинку. У готелі не звертайте увагу на побутові дрібниці. Насолоджуйтеся кожною хвилиною вашої подорожі! 

Щоб Вам було комфортно у Вашому будинку на колесах — радимо взяти в дорогу:

Зручний одяг, що не мнеться , плед
Взуття на низьких підборах, можна взяти вовняні шкарпетки, щоб ноги відпочивали після тривалих екскурсій
Захисні окуляри, що не пропускають світло, і беруші.
Парасолька на випадок негоди або легкий плащ-дощовик.
Надувну подушку під голову (або просто маленьку подушечку). Її можна купити в спортивних магазинах в Києві чи в Європі в магазинчиках на стоянках.
Продукти харчування тривалого зберігання (розчинні супи, чіпси, горіхи, шоколад, вакуумну нарізку), чай, кава в пакетиках.
Кухоль з ручкою (керамічну або пластмасову) для окропу, ложку, відкривачку. Добре мати гігієнічні вологі серветки.
Не зайвими будуть Ваші звичні ліки від головного болю, болю в шлунку і т.п., тому що медична страхівка працює лише в екстремальних випадках.
Електроприлади, необхідні особисто Вам (фен, бритва, дорожній праска), які повинні мати європейську вилку або перехідник.

 

Гроші:

Практика показує, що в автобусні тури необхідно мати не менше 5000 грн на людину для обідів і відвідування музеїв.

Багаж:

Розділіть Ваш багаж на дві частини. Найнеобхідніше — паспорт, продукти, деякі предмети одягу та гігієни — візьміть з собою в салон автобуса.

При вивантаженні речей у готелі не залишайте багаж без нагляду.

Готелі:

Деякі готелі в Європі пропонують додаткові послуги за додаткову плату: кабельні канали телебачення, міні-бар. Деякі сорти вин, які вживаються в неохолодженому вигляді, можуть знаходитися поза холодильника-бару. Але не означає, що це подарунок готелю — перш, ніж ними скористатися, уточніть їх вартість. Пам’ятайте, що вартість послуг міні-бару і телефону, як правило, в два рази вище, ніж у місті.