Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Найнеймовірніші і чарівні місця на планеті.
 
Земля наповнена дивовижними і просто неймовірними куточками, чий вигляд просто заворожує. Іноді, навіть не віриться, що подібне буйство кольору і форми могло бути створено природою без втручання людини.
 
Різні погодні умови, різноманітний рельєф, історичні події і навіть космічне втручання подарувало нам вельми широкий спектр природних чудес, які охоплюють величні каньйони, вражаючі льодовики, захоплюючі дух лавандові поля, футуристичні печери, реліктові ліси ...
 
Ми склали свій невеликий список 6 самих вражаючих і прекрасних місць на планеті.
 
Дзеркальне озеро, Болівія
 
 
Салар-де-Уюні - справжня перлина Болівії. Це солоне озеро є найбільшим в світі, при цьому не втрачаючи своєї популярності навіть під час посухи. Його історія налічує більше 42 000 років, а солоні кірки і невеликі басейни улюблені декорації для фотографів.
 
Парк Хітачі, Японія
 
 
Цей популярний квітковий парк в префектурі Ібаракі займає площу близько 3,5 га, де розташована одна з найбільш вражаючих колекцій рослин. Протягом всього року тут можна побачити квітучі рослини і чагарники, роблячи парк популярним і цікавим навіть для повторного візиту.
 
Тюльпанові поля, Голландія
 
 
Тюльпани вже давно стали символами Нідерландів нарівні з легендарними млинами і дерев'яними черевиками.
 
Але вражаючі різнокольорові квіти просто не можуть залишити байдужими. Вражаюча палітра червоних, помаранчевих, жовтих, білих, рожевих, фіолетових і навіть чорних тюльпанів неодноразово обиралася одним з семи чудес природи.
 
Тунель Любові, Україна
 
 
Це один з найкрасивіших і дивовижних тунелів, який тільки можна знайти. Він розташований на околиці невеликого містечка кльово зовсім недалеко від Рівного. У цьому місці природа та техногенна інфраструктура зуміли об'єднатися, щоб створити маленьке диво.
 
Тож не дивно, що тунель вважається найпопулярнішим місцем для весіль і романтичних прогулянок.
 
Червоний берег, Китай
 
 
Червоне узбережжі Паньцзинь стало справжньою візитною карткою Китаю. Коли ми думаємо про пляжі, то уявляємо собі білий пісок або сіру гальку, але завдяки водоростям Sueda, маємо можливість хоча б на фотографіях порадувати око яскраво-червоним цвітінням.
 
Рапсове поле, Китай
 
 
На початку весни можна побачити легендарне "Золоте море" ріпакового квітів. Один з найкрасивіших видів світу знаходиться в Юньнань, Китаї.