Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Sol-Mix Тур

Тури по всьому світу за найкращими цінами!!!

Найкраще Різдво на Гуцульщині
Найкраще Різдво на Гуцульщині

Різдвяна вечеря у вартості туру

Ґречні ґазди і ґаздині та ґаздівські діти, маємо за велику честь запросити Вас на різдвяну мандрівку!

Виїзд 05.01.2014р.

АКЦІЯ! 1090 грн

1 день

виїзд зі Львова (08:00) – Коломия (екскурсія в музей Гуцульщина, Музей писанки та обід) – Дора (екскурсія по монастирю) – Верховина (дегустація та купівля живого пива “Верховина”, поселення в гуцулів).

2 день

сніданок і виїзд (09:00) – Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, катання на санках і лижах) – Верховина (Свята вечеря).

3 день

сніданок і виїзд (10:00) – Криворівня (огляд хати-ґражди та обряду початку коляди біля церкви Різдва Богородиці) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Львів (повернення о 22:00).

 

Деталі за тел. (067) 22 55 003

(093) 34 72 792

МАРІЯ

На Вас чекають:- - святкування народження Ісуса в найкращому для цього місці, в столиці Гуцульщини – Верховині, адже це одне з найкращих місць в України, де збереглися давні архаїчні традиції;- знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів;- найкращі страви гуцульської кухні;- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;- виставка-продаж виробів народних майстрів Гуцульщини: різьба по дереву, ткацтво, ліщиноплетіння, вишивка, музичні інструменти, писанки, сирні іграшки;- ну і звичайно сніжки, санки, лижі та інші види зимової ейфорії. -

СВЯТА ВЕЧЕРЯ У ВЕРХОВИНІ! Зустріч народження Ісуса відбувається у кафе “Вогник” м. Верховина. Орієнтовний початок програми 20:00. На Вас чекають:- святовечірна програма, коляди, щедрування разом із гуцульською фольклорною капелою “Довбушова тайстра”;- конкурси на кмітливість та винахідливість, караоке-колядки;- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;- посвята в гуцули;- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.Меню Святої вечері з пісними автентичними стравами гуцульської кухні:- кутя, оселедець, шухи з грибами, смажена риба, гриби висушені густі;- пісні гуцульські голубці, книші з капустою;- вареники з маком;- фрукти, пампушки, чай із запашних цілющих карпатських трав.- вино, мінеральна вода, кисіль з афен, узвар.

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), Свята вечеря (програма, їжа, напої), вечеря в 1-й день, сніданок на 2-й день, сніданок у 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

 


Додати коментар

Персональні консультанти

Марія Захарко

Марія Захарко

067 22 55 003
managersolmixtour

Контактна інформація

Львів