Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Експрес-Тур

Туристичне агенство «Експрес-Тур»-найкращий відпочинок за помірними цінами

Вікенд у Стамбулі на 5 днів. Автобусний тур: Львів – Стамбул – Львів


02.10.2020 / - 16.10.2020 / - 30.10.2020 / - 13.11.2020 / -


Вікенд у Стамбулі на 5 днів. Автобусний тур: Львів – Стамбул – Львів
 
Дати виїздів:
02.10
16.10
30.10
13.11
 
ПРОГРАМА ТУРУ:
 ДЕНЬ 1:
Збір групи 07.30, 08.00 виїзд у тур, можлива підсадка в Франківську і Чернівцях. Перетин кордону, нічний переїзд в Стамбул.
 
 ДЕНЬ 2:
Приїзд в Стамбул. Оглядова екскурсія в місті, під час якої ми зможемо побачити усю красу цього старовинного міста –Палац Топкапи, Голубу Мечеть, Римський іподром, славнозвісний міст через Босфор і звичайно ж Айя Софію. Факультативно пропонуємо екскурсію "Слідами Роксолани". Під час якої ми зможемо відвідати одну з найгарніших мечетей світу , мечеть Сулеймана і гробницю улюбленої жінки султана – Роксолани. (20 євро). Факультативно пропонуємо прогулянку на кораблику по Босфору (30 євро, діти 20 євро). Протока, яка розділяє Європу від Азії мабуть являється одним з найромантичніших місць Стамбулу. Саме з моря відкивається найкращий вид на вечірній Стамбул. Поселення в готель. Нічліг.
 
 ДЕНЬ 3:
Сніданок. Вільний час в Стамбулі. Факультативно пропонуємо відвідати палац Топкапи (18 євро + вхідний білет). Палац-одна з найбільших цікавинок Стамбулу , входить в Світову Спадщину Юнеско . Майже 500 років саме у ньому відбувалось керування Османською імперією. Вільний час у місті. Нічліг.Факультативно пропонуємо відвідати "Grand bazar" і здійснити шопінг в найбільшому базарі світу , який щороку відвідує більше мільйона туристів. (Трансфер 10 євро)Повернення в готель. Нічліг
 
 ДЕНЬ 4:
Сніданок, виселення з готелю. Факультативно пропонуємо відвідати "Grand bazar" і здійснити шопінг в найбільшому базарі світу, який щороку відвідує більше мільйона туристів.(Трансфер 10 євро)
Факультативно пропонуємо екскурсію Азійською стороною міста , під час якої ми зможемо проїхатись знаменитим Босфорським мостом , побачити найбільшу мечеть світу Чамлиджа і піднятись на пагорб з якого підкривається паномарний вигляд на усе місто ( 20 євро ) Вільний час у місті. Ввечері збір групи , нічний переїзд в Україну.
 
ДЕНЬ 5:
Приїзд у Львів після 20-00.
 
Акційна ціна туру – 4760 грн (140 євро) з особи
 
У вартості турів:
•  оглядова екскурсія в Стамбулі
•  2 ночі проживання в готелі зі


Додати коментар

Контактна інформація

Рівне